کد خبر:11820
پ

ورود وکیل نیمار به پرونده پرسپولیس و النصر

اگرچه ۲۳ روز از اعلام رای ای اف سی در ماجرای شکایت النصر از پرسپولیس به خاطر آنچه استفاده غیرقانونی از بازیکنان ذکر شده، می‌گذرد اما باشگاه عربستانی همچنان بیخیال موضوع نشده و این بار در جدیدترین اقدام خود شکایتش را به مراجع بالاتر از کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده و به شدت تغییر نتیجه بازی با […]

اگرچه ۲۳ روز از اعلام رای ای اف سی در ماجرای شکایت النصر از پرسپولیس به خاطر آنچه استفاده غیرقانونی از بازیکنان ذکر شده، می‌گذرد اما باشگاه عربستانی همچنان بیخیال موضوع نشده و این بار در جدیدترین اقدام خود شکایتش را به مراجع بالاتر از کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده و به شدت تغییر نتیجه بازی با پرسپولیس را دنبال می‌کند.

 

ورود وکیل نیمار به پرونده پرسپولیس و النصر

ورود وکیل نیمار به پرونده پرسپولیس و النصر

این در حالی است گراندز حکم به وضوح حقانیت سرخ ها را ثابت می‌کرد و نکته اطمینان بخش برای پرسپولیسی ها این بود که حتی ای اف سی از فیفا نیز استعلام گرفته بود. در شرح تفصیلی حکم یا گراندز آمده بود که باشگاه ایرانی پیش از اتمام مهلت، قرارداد بازیکنان خود را ثبت کرده بود و از این بابت مشکلی متوجه این باشگاه نمی‌شود.

 

با این وجود، این بار النصری ها علاوه بر پرداخت هزینه دادرسی، چهار وکیل جدید هم استخدام کرده اند که دو تا از برزیل، یکی از اسپانیا و دیگری هم از کشورهای آسیایی است و در میان آن ها یک نام معروف هم دیده می‌شود؛ مارکوس موتا و لوکاس فریر.

یکی از وکلای برزیلی النصر، مارکوس موتا وکیل نیمار جونیور است که در ماجرای جدایی او از بارسلونا و حضورش در پاری سن ژرمن نقش اصلی را ایفا کرد. چند وقت پیش یک جمله معروف از او که می‌گفت:

«سال ۱۹۹۷ کتاب حقوق ورزشی خواندم که توی مقدمه اش نوشته بود چیزی به عنوان حقوق ورزشی وجود ندارد. هرچیزی که می‌خوانید را باور نکنید! من هم باور نکردم.»

 

لوکاس فریر اسپانیایی هم از حقوق دان های مشهور در فوتبال دنیاست. او به همراه موتا در ماجرای تبرئه باشگاه منچسترسیتی از محرومیت نقل و انتقالاتی، نقش آفرینی کرد و توانست از این دعوی برنده بیرون بیاید تا در کارنامه خود، نقطه ای روشن و ویژه را ثبت کند.

 

استخدام این دو وکیل معروف که احتمالا دستمزد زیادی هم دارند، نشان می‌دهد که النصر با لایحه ای جدید به سراغ استیناف خواهی می‌رود و باید دید پرونده ای که علاوه بر بسیاری از حقوق دان ها، کمیته انضباطی ای اف سی و استعلام از فیفا هم به سود پرسپولیس بوده، سرانجام به کجا خواهند رسید.

 

گفته می شود مارکوس موتا در پرونده هایی که بازنده است ورود نمی کند و همین مسئله  احتمال برنده شدن النصر در این دعوا را افزایش داده است.

کلیدواژه : النصرپرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید