کد خبر:11601
پ

صحبتهای جنجالی سید جلال حسینی: برخی تیم ها هر وقت خواستند بازیکن گرفتند!

سید جلال حسینی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت سرخپوشان پیش از آغاز بیستمین دوره لیگ برتر گفت.   صحبتهای جنجالی سید جلال حسینی: برخی تیم ها هر وقت خواستند بازیکن گرفتند! کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم‌ ها سخت است. از طرفی در این چند سال فشار […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سید جلال حسینی در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت سرخپوشان پیش از آغاز بیستمین دوره لیگ برتر گفت.

 

صحبتهای جنجالی سید جلال حسینی: برخی تیم ها هر وقت خواستند بازیکن گرفتند!

صحبتهای جنجالی سید جلال حسینی: برخی تیم ها هر وقت خواستند بازیکن گرفتند!

کار نه فقط برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم‌ ها سخت است. از طرفی در این چند سال فشار زیادی روی پرسپولیس وارد شد و کمتر کسی فکر می ‌کرد که با این همه فشار و هجمه ‌های گوناگون، ما بتوانیم چنین عملکرد درخشانی داشته باشیم. پس از این چند سال موفقیت، فشار زیادی از بیرون از مجموعه باشگاه به ما وارد شد. در این چند سال بازیکنان خوب و زیادی از ما جدا شدند که امسال اوج آن بود. امسال بازیکنان زیادی از پرسپولیس جدا شدند و متاسفانه روند سال‌ های گذشته تکرار شد؛ هرچند که شرایط این فصل سخت ‌تر است چرا که بازیکنان بیشتری از ما جدا شدند و این مسائل کار را مشکل می‌ کند.

حسینی ادامه داد:

با همه این مسائل و سختی‌ هایی که وجود داشت توانستیم کارهای بزرگ انجام دهیم اما امسال با سال‌ های گذشته متفاوت است. با وجود همه فشارها و هجمه‌هایی که به ما وارد شده کادرفنی و بازیکنان کار خودشان را کردند. است ما به فینال آسیا رفتیم اما انگار هر چه بیشتر موفقیت کسب کردیم هجمه‌های بیشتری به ما وارد شده است که این مسائل کار را سخت می‌کند. متاسفانه مشکلات زیادی داریم.

کاپیتان پرسپولیس افزود:

بازیکنان خوبی این فصل از ما جدا شدند اما می ‌بینیم برخی از تیم ‌های دیگر خیلی راحت‌ تر مسائل‌ شان حل می‌ شود. با وجود اینکه بیشترین درآمدزایی را در این دو سه سال اخیر داشتیم اما کمترین دریافتی به بازیکنان پرسپولیس رسیده و هرچه بیشتر تلاش کردیم بیشتر ضربه خوردیم. از طرف دیگر افرادی بوده و هستند که هر چه خواستند صحبت کردند و حرف‌ هایی زدند تا به ما هجمه وارد کنند. همه می ‌بینند که چه کمک‌ هایی به برخی از تیم ‌ها شده و چه پول ‌هایی به آنها رسیده است.

سید جلال ادامه داد:

این تیم‌ ها بیشتر از همه تیم‌ ها بازیکنان می ‌گیرند، هر بازیکنی را که می ‌خواهند جذب می کنند و خیلی راحت بازیکنان سابق خود را برمی‌ گردانند. در این چند سال صحبت از نظارت روی باشگاه ‌ها بوده اما این نظارت ‌ها فقط روی باشگاه پرسپولیس است و انگار روی کار بقیه باشگاه ‌ها نظارتی نیست. نظارت داشتن خیلی هم اتفاق خوبی است و ما از آن استقبال می‌ کنیم اما نه اینکه این موارد فقط برای پرسپولیس وجود داشته باشد. این حرفا کاملا قابل اثبات است. امیدوارم مدیران گذشته و فعلی باشگاه بگویند که چه فشارها و نظارتی روی پرسپولیس بوده است تا همه متوجه این موضوع بشوند. در عمل اما روی بقیه باشگاه‌ ها چنین نظارتی نیست.

حسینی افزود:

این باشگاه ‌ها هر زمان خواستند بازیکنان گرانقیمت جذب کردند اما برای ما این مسائل امکان ‌پذیر نیست. ما در این سه سال برای دومین بار است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا می ‌رویم اما انگار نه انگار. چرا این مشکلات برای پرسپولیس وجود دارد؟ چرا سایر تیم ‌ها اگر مشکلی هم دارند خیلی راحت‌ تر مشکلات‌ شان حل می ‌شود؟ ما در این چند سال هر چه بیشتر تلاش کردیم بیشتر ضربه خوردیم و این اصلا خوب نیست.

حسینی درباره بازی با سایپا که در هفته اول لیگ برتر بیستم قرار است برگزار شود افزود:

سایپا تیم خوب و جوانی است که همیشه مقابل ما با همه توان بازی کرده است اما ما برای موفقیت و کسب سه امتیاز تلاش می‌ کنیم. با این همه کار سخت است. اگر از من بپرسید باید بگویم امسال همه بازی‌ ها سخت و مشکل خواهد بود و بازی آسان دیگر وجود ندارد.

کاپیتان پرسپولیس درباره حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از ۵۰ روز دیگر در دوحه قطر برگزار خواهد شد و اینکه به عنوان کاپیتان تیم چقدر به قهرمانی در این مسابقات امیدوار هستی افزود:

کادر فنی و بازیکنان تا اینجا تلاش خود را کردند که به این جایگاه رسیدیم اما گاهی کار از دست کادر فنی و بازیکنان خارج می‌ شود. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما برای بازی فینال واقعاً دشواری‌ های زیادی پیش روی ماست. احسان پهلوان، عیسی آل‌کثیر، وحید امیری، شجاع خلیل زاده و … را همراه نداریم. وقتی چند تا از بهترین بازیکنان همراه شما نباشند کارتان مشکل‌ تر از قبل می ‌شود. کادر فنی روزهای سختی را پشت سر گذاشته همه تلاشش را کرده تا پرسپولیس به موفقیت برسد اما باید پذیرفت که کار آسان نیست.

سید جلال درباره بازی با گل گهر که آخرین بازی تدارکاتی پرسپولیس پیش از آغاز لیگ برتر بود و روز گذشته با برد سرخپوشان همراه شده گفت:

بازی بسیار پر فشاری برای هر دو تیم بود. اصولاً تیم‌ های آقای قلعه‌ نویی قلدر هستند و پر توان ظاهر می‌ شوند. بازی دیروز هم برای هر دو تیم بازی سختی بود و فکر می‌ کنم هم ما و هم گل گهر محک جدی برای این بازی خوردیم. در کل به نظر من این است که این بازی بسیار مفید بود و امیدوارم که اثرات آن را در لیگ برتر ببینیم.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • اسطوره فقط همایون خان 13 آبان 1399 / 0:26 قبل از ظهر

    حالا بیا به این ملته کیسه کشه متوهم بفهمون که هر ساله دارید با کمترین درامده بیشترین هزینه ها رو مبکنید و با وجود امثاله حششششششام الدغل بعد از ناکامیییه چندین باره و چندین یالتون رو به فرافکنی و عوامفریبی میارید وگرنه بر همگان( حتی خود طرفدارنه متوهمه کیسه و ترکانه نا کارامدش ) واضح و روشن که تیمه حکومتیه کیسه همیشه از جیبه مردم ملخرجیهایه فراواتی میکنه و هیچکسم جلوداره این تبمه همیشه حقیر نیست. ولیی طبقه رواله هرساله زیره پرسپولیسه کبیر قرار مبگیرن و رو به هوچب گری میارن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید