کد خبر:22870
پ

شکایت سرمربی پرسپولیس از رسول پناه| اقدام بازدارنده گل محمدی جواب می دهد؟

پس از اینکه مهدی رسول پناه در چند ففایل صوتی و تصویری اتهاماتی را متوجه سرمربی پرسپولیس کرد، این اتفاق با سکوت گل محمدی همراه بود اما پس از برکناری رسول پناه او سرمربی پرسپولیس را به مناظره زنده دعوت کرد که با پاسخ منفی گل محمدی همراه شد اما این پایان کار نبود و […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

پس از اینکه مهدی رسول پناه در چند ففایل صوتی و تصویری اتهاماتی را متوجه سرمربی پرسپولیس کرد، این اتفاق با سکوت گل محمدی همراه بود اما پس از برکناری رسول پناه او سرمربی پرسپولیس را به مناظره زنده دعوت کرد که با پاسخ منفی گل محمدی همراه شد اما این پایان کار نبود و رسول پناه در اولین برنامه فوتبال برتر در سال 1400 قصد دارد به صورت انفرادی مواردی را علیه یحیی گل محمدی و اتهامات دلالی او مطرح کند که شاید برای وجهه گل محمدی مناسب نباشد. از همین جهت، یحیی با اقدامی پیش دستانه اقدام به شکایت از رسول پناه کرد تا شاید او از مطرح کردن برخی موارد در رسانه ملی و جلوی میلیون ها بیننده خودداری کند.

 

شکایت سرمربی پرسپولیس از رسول پناه| اقدام بازدارنده گل محمدی جواب می دهد؟

شکایت سرمربی پرسپولیس از رسول پناه| اقدام بازدارنده گل محمدی جواب می دهد؟

سرمربی پرسپولیس با ارسال شکواییه به دادسرا خواستار رسیدگی به اظهارات و اتهام‌هایی شده که رسول پناه در زمان مدیریت خود در این باشگاه نسبت به وی مطرح کرد و فایل صوتی آن هم بیرون آمد. البته رسول پناه پس از جدایی پرسپولیس هم در بیانیه‌هایی نسبت به گل‌محمدی مطالب تندی مطرح کرده بود.

 

هر چه که هست باید منتظر ماند و دید آیا شکایت گل محمدی از رسول پناه باعث منصرف شدن رسول پناه از حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و افشاگری علیه گل محمدی می شود یا خیر؟

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ایران 30 مارس 2021 / 11:07 ب.ظ

    آقای هاتف نظی شیشتقلالی عقده ای آقای یحیی گل محمدی مثل اسم و فامیلش پاک هست شما قلم فروشان مزدور خجالت بکشید

  • ناشناس 30 مارس 2021 / 8:20 ب.ظ

    تنها کاری که باید برای دندانپزشک کرد حکم اعدام اونه اگه هم اعدام نشه حبس ابد لیاقتشه وزارت کیسه هرچی بلا خواست سر پرسپولیس آورد یه کیسه به اسم علی ربغتی هم به پرسپولیس فرستادند تا تیم رو به نابودی بکشونن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید