کد خبر:37228
پ

آمار و اطلاعات بازی رئال مادرید و لیورپول در فینال UCL 2022

شب گذشته بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و لیورپول برگزار شد. این بازی حساس و نفسگیر در نهایت با نتیجه 1 بر 0 به سود تیمی که کمتر توپ و میدان را در اختیار داشت به پایان رسید. در ادامه نگاهی داشته ایم به آمار و اطلاعات بازی رئال مادرید و لیورپول […]

شب گذشته بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و لیورپول برگزار شد. این بازی حساس و نفسگیر در نهایت با نتیجه 1 بر 0 به سود تیمی که کمتر توپ و میدان را در اختیار داشت به پایان رسید. در ادامه نگاهی داشته ایم به آمار و اطلاعات بازی رئال مادرید و لیورپول در فینال UCL 2022 .

 

آمار و اطلاعات بازی رئال مادرید و لیورپول در فینال UCL 2022

همانطور که مشاهده می کنید رئالی ها با تنها 4 شوت به سمت دروازه لیورپول که فقط 2 ضربه در درون چارچوب بود توانستند این بازی یک طرفه را پیروز شوند. در سمت مقابل لیورپول که از نظر فنی تیم برتر میدان بود و موقعیت های گل زیادی را به دست آورد نتوانست از 24 شوت خود به سمت دروازه رئال استفاده کند و در نهایت برای دومین بار در فینال به رئال مادرید باخت تا یورگن کلوپ در ظرف 10 روز، دو کاپ مهم را از دست داده باشد.

این شکست برای محمد صلاح تلخی دیگری داشت چرا که با این شکست شانس او برای کسب توپ طلای 2022 به کلی از بین رفت و کریم بنزما شانس اول تصاحب توپ طلای 2022 خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید