کد خبر:40026
پ

پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401

پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401 از بتاکاپ انجام می شود. پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401 بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز برگزار می شود. شما می توانید پخش زنده منچستریونایتد و منچسترسیتی  را از ساعت 16:30 از طریق اپلیکیشن بتاکاپ دنبال کنید. با دانلود و نصب […]

پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401 از بتاکاپ انجام می شود.

پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401

پخش زنده بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز 10 مهر 1401

بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی امروز برگزار می شود. شما می توانید پخش زنده منچستریونایتد و منچسترسیتی  را از ساعت 16:30 از طریق اپلیکیشن بتاکاپ دنبال کنید. با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ، علاوه بر تماشای این بازی، می توانید در پیش بینی و فوتبال فانتزی بتاکاپ هم شرکت کنید و برنده جایزه نقدی شوید.

برای تماشای پخش زنده این بازی، پس از نصب به قسمت پخش زنده اپلیکیشن بتاکاپ بروید و بازی مورد نظر خود را برای تماشا انتخاب کنید.

 

چرا باید اپلیکیشن بتاکاپ را نصب کنم؟

شما می توانید علاوه بر تماشای بازی های فوتبال از اپلیکیشن بتاکاپ، بازی های مختلف را پیش بینی کنید و جایزه نقدی ببرید. همچنین با شرکت در فوتبال فانتزی بتاکاپ، شانس خود برای بردن جایزه میلیونی هفتگی ار بالا ببرید. اپلیکیشن بتاکاپ یک اپ رایگان است که می توانید چالش ها و مسابقات مختلف را در آن تجربه کنید.

 

شبکه پخش مستقیم بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی از ماهواره

در صورتی که پخش زنده شبکه 3 کد شده است، شما می توانید پخش زنده بازی های فوتبال اروپا را از طریق شبکه ماهواره ای مونو تی وی و شبکه ورزش تاجیکستان در ماهواره یاه ست تماشا کنید.

 

دانلود اپلیکیشن پخش زنده فوتبال بتاکاپ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید