کد خبر:40355
پ

پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401

پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401 از ساعت 22 در اپلیکیشن بتاکاپ.   دانلود اپلیکیشن بتاکاپ   پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401 با پخش مستقیم بازی منچستریونایتد از شبکه 3، شما می توانید پخش زنده لیورپول و وستهام را از طریق اپلیکیشن بتاکاپ تماشا کنید. این […]

پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401 از ساعت 22 در اپلیکیشن بتاکاپ.

 

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

 

پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401

پخش زنده بازی لیورپول و وستهام امشب 27 مهر 1401

با پخش مستقیم بازی منچستریونایتد از شبکه 3، شما می توانید پخش زنده لیورپول و وستهام را از طریق اپلیکیشن بتاکاپ تماشا کنید. این بازی از ساعت 22 به وقت تهران روی آنتن خواهد رفت.

با دانلود و نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ از کافه بازار یا گوگل پلی، علاوه بر تماشای مسابقات فوتبال به طور زنده، شما می توانید جوایز نقدی فوتبال فانتزی و پیش بینی مسابقات آن را از آن خود کنید.

 

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

 

شبکه های پخش مستقیم لیورپول و وستهام از ماهواره

در صورتی که به دلیل اختلالات اینترنتی اخیر نمی توانید پخش زنده فوتبال را به طور آنلاین تماشا کنید، شما می توانید بازی لیورپول و وستهام را از کانال مونو توی وی یا شبکه ورزش تاجیکستان در ماهواره تماشا کنید.

 

فکت های بازی لیورپول و وستهام

  • لیورپولی ها در این بازی، ترنت آرنلود، لوییز دیاز، چمبرلین و نبی کیتا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهند داشت.
  • لیورپول تنها 1 بازی از 49 بازی خانگی مقابل وستهام زرا باخته است.
  • وستهام از 12 تقابل اخیر خود مقابل لیورپول در لیگ تنها 1 پیروزی به دست آورده که یکی از آنها در فصل گذشته در جریان پیروزی 3 بر 2 این تیم مقابل تیم کلوپ به دست آمد.
  • وستهام از 13 بازی که در 3 روز میانی هفته بازی کرده تنها یکی را باخته که آن هم به آرسنال بوده است. این بازی صدمین بازی است که وستهام در روز چهارشنبه مقابل حریفان قرار می گیرد.
  • لیورپول 28 بازی خانگی است که نباخته و در این مسابقات 72 گل زده و تنها 16 گل دریافت کرده است.

 

ساعت بازی لیورپول و وستهام

این بازی راس ساعت 22 امشب به میزبانی لیورپول در ورزشگاه آنفیلد انجام می شود.

 

نتیجه بازی لیورپول و وستهام

نتیجه این بازی برای هر دو تیم حائز اهمیت است چرا که لیورپول با 13 امتیاز در رتبه 8 جدول و وستهام با 11 امتیاز در رتبه 16 جدول لیگ انگلیس قرار دارند و پیروزی وستهام می تواند این تیم را تا نیمه اول جدول بالا بکشد و پیروزی لیورپول که این فصل از رقابت برای قهرمانی جا مانده، می تواند دوباره آنها را به جمه تاپ سیکس معروف فوتبال انگلیس بازگرداند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید