کد خبر:38887
پ

جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۰۲۳

با انجام بازی های این هفته لیگ انگلیس، جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۰۲۳ مشخص شد. جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۰۲۳   رده تیم تعداد بازی امتیاز تفاضل ۱ تاتنهام ۱ ۳ ۳+ بورنموث ۱ ۳ ۲+ آرسنال ۱ ۳ ۲+ برایتون ۱ ۳ ۲+ لسترسیتی ۱ ۳ ۲+ نیوکاسل ۱ ۳ ۲+ لیدزیونایتد ۱ ۳ […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با انجام بازی های این هفته لیگ انگلیس، جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۰۲۳ مشخص شد.

جدول لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۰۲۳

 

رده

تیم

تعداد بازی

امتیاز

تفاضل

۱تاتنهام۱۳۳+
بورنموث۱۳۲+
آرسنال۱۳۲+
برایتون۱۳۲+
لسترسیتی۱۳۲+
نیوکاسل۱۳۲+
لیدزیونایتد۱۳۱+
چلسی۱۳۱+
فولهام۱۱۰
لیورپول۱۱۰
منچسترسیتی۰۰۰
وستهام۰۰۰
ولوز۱۰۱-
اورتون۱۰۱-
استون ویلا۱۰۲-
برنتفورد۱۰۲-
کریستال پالاس۱۰۲-
منچستریونایتد۱۰۲-
ناتینگهام فاست۱۰۲-
ساتهمپتون۱۰۳-

 

جدول لحظه ای و زنده لیگ برتر انگلیس در همین بخش قرار داده خواهد شد. شما می توانید با پیش بینی مسابقات لیگ انگلیس در اپلیکیشن بتاکاپ، شانس خود برای بردن جایزه نقدی ۱ میلیون تومانی را افزایش دهید. همچنین با شرکت در فوتبال فانتزی بتاکاپ، جایزه نقدی هفتگی را از آن خود کنید.

لیگ برتر انگلیس

لیگ برتر انگلیس ( The Football Association Premier League Limited)، بالاترین سطح لیگ فوتبال مردان انگلیس است. این لیگ که در آن ۲۰ باشگاه رقابت می کند، بر اساس سیستم صعود و سقوط با لیگ فوتبال انگلیس (EFL) عمل می کند. فصل‌ها معمولاً از آگوست تا می با هر تیم ۳۸ بازی (بازی با ۱۹ تیم دیگر هم در خانه و هم خارج از خانه) برگزار می‌شود. اکثر بازی‌ها در بعدازظهرهای شنبه و یکشنبه، با برنامه‌های گاه به گاه عصر روز هفته، انجام می‌شوند.

این رقابت در ۲۰ فوریه ۱۹۹۲ و به دنبال تصمیم باشگاه‌های لیگ دسته اول برای جدا شدن از لیگ فوتبال، که در سال ۱۸۸۸ تأسیس شد و شبکه اسکای اسپرت این وزها به طور انحصاری آن را پوشش می دهد. از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰، قراردادهای انباشته حقوق تلویزیونی لیگ حدود ۳٫۱ میلیارد پوند در سال ارزش داشت، با Sky و BT Group که به ترتیب حقوق داخلی پخش ۱۲۸ و ۳۲ بازی را تضمین کردند.لیگ برتر شرکتی است که ریچارد مسترز، مدیر اجرایی آن، مسئولیت مدیریت آن را بر عهده دارد، در حالی که باشگاه‌های عضو به عنوان سهامداران عمل می‌کنند. باشگاه‌ها در سال‌های ۲۰۱۶–۲۰۱۷، ۲٫۴ میلیارد پوند درآمد داشتند و ۳۴۳ میلیون پوند دیگر به عنوان پرداخت‌های همبستگی به باشگاه‌های لیگ فوتبال انگلیس (EFL) پدراخت شد.

لیگ برتر پربیننده ترین لیگ ورزشی در جهان است که در ۲۱۲ منطقه در ۶۴۳ میلیون خانه پخش می شود و مخاطبان تلویزیونی بالقوه آن ۴٫۷ میلیارد نفر است. برای فصل ۲۰۱۸–۲۰۱۹، میانگین تماشاگران لیگ برتر ۳۸۱۸۱ نفر بود،

از زمان آغاز لیگ برتر در سال ۱۹۹۲، ۵۰ باشگاه با هم رقابت کرده اند: چهل و هشت باشگاه انگلیسی و دو باشگاه ولزی. هفت تیم از آنها این عنوان را کسب کرده اند: منچستریونایتد (۱۳)، منچسترسیتی (۶)، چلسی (۵)، آرسنال (۳)، بلکبرن روورز (۱)، لسترسیتی (۱) و لیورپول (۱).

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید