کد خبر:40387
پ

پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401

پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401 از ساعت 20:00 در اپلیکیشن بتاکاپ. پخش زنده منچسترسیتی و چلسی دانلود اپلیکیشن بتاکاپ پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401 به دلیل حمایت از LGBT (همجنسگرایی) در این هفته از لیگ برتر انگلیس، این بازیها از تلوییون پخش نخواهد شد. شما […]

پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401 از ساعت 20:00 در اپلیکیشن بتاکاپ.

پخش زنده منچسترسیتی و چلسی

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401

پخش زنده بازی چلسی و منچستریونایتد امشب 30 مهر 1401

به دلیل حمایت از LGBT (همجنسگرایی) در این هفته از لیگ برتر انگلیس، این بازیها از تلوییون پخش نخواهد شد. شما می توانید پخش زنده چلسی و منچستریونایتد را از طریق اپلیکیشن بتاکاپ تماشا کنید. این بازی از ساعت 20:00 به وقت تهران روی آنتن خواهد رفت.

با دانلود و نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ از کافه بازار یا گوگل پلی، علاوه بر تماشای مسابقات فوتبال به طور زنده، شما می توانید جوایز نقدی فوتبال فانتزی و پیش بینی مسابقات آن را از آن خود کنید.

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

شبکه های پخش مستقیم چلسی و منچستریونایتد از ماهواره

در صورتی که به دلیل اختلالات اینترنتی اخیر نمی توانید پخش زنده فوتبال را به طور آنلاین تماشا کنید، شما می توانید بازی لیورپول و وستهام را از کانال مونو توی وی یا شبکه ورزش تاجیکستان در ماهواره تماشا کنید.

ساعت بازی چلسی و منچستریونایتد

این بازی راس ساعت 20:00 امروز به میزبانی چلسی در ورزشگاه استمفودبیج انجام می شود.

نتیجه بازی چلسی و منچستریونایتد

نتیجه این بازی برای هر دو تیم حائز اهمیت است چرا که چلسی با 20 امتیاز در رتبه 4 جدول و منچستر با 19 امتیاز در رتبه 15  جدول لیگ انگلیس قرار دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید