کد خبر:15858
پ

۵۰۰ هزار دلار از پاداش آسیایی پرسپولیس کسر شد | بودیمیر برنده قطعی دعوا با سرخ ها

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ماریو بودیمیر مهاجم اهل کشور کرواسی که در نیم فصل دوم از لیگ هجدهم به پرسپولیس پیوست، برای دریافت مطالبات خود از باشگاه به فیفا شکایت کرده بود که پرونده مورد اشاره به دادگاه حکمیت ورزش ارجاع داده شد. برنامه بازیهای پرسپولیس طبق اعلام دادگاه CAS، این پرونده از […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ماریو بودیمیر مهاجم اهل کشور کرواسی که در نیم فصل دوم از لیگ هجدهم به پرسپولیس پیوست، برای دریافت مطالبات خود از باشگاه به فیفا شکایت کرده بود که پرونده مورد اشاره به دادگاه حکمیت ورزش ارجاع داده شد.

برنامه بازیهای پرسپولیس

500 هزار دلار از پاداش آسیایی پرسپولیس کسر شد | بودیمیر برنده قطعی دعوا با سرخ ها

طبق اعلام دادگاه CAS، این پرونده از روند دادرسی خارج شده و با این حساب، آخرین رای دفتر حل اختلاف فیفا به عنوان رای نهایی مورد قبول واقع می‌شود.

 در این رای آمده بود باشگاه پرسپولیس باید ۴۷۵ هزار یورو به علاوه پنج درصد سود سالیانه به حساب این بازیکن پرداخت کند که در صورت عدم پرداخت مطالبات بودیمیر ظرف مدت معین، سه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، بسته خواهد شد و بعد از پرداخت پول، این محرومیت از بین می‌رود.

همچنین بعد از محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی و در صورتی که عدم‌پرداخت پول ادامه یابد، پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده خواهد شد.

باشگاه برای این منظور کمتر از دو ماه دیگر فرصت دارد.

در همین رابطه ایرج عرب که در زمان او ماریو بودیمیر به درخواست برانکو به پرسپولیس پیوست نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد. عرب گفت:

من در جریان این پرونده نیستم و باید مدیر حقوقی وقت باشگاه پرسپولیس در این رابطه پاسخگو باشد. درباره پرسپولیس صحبت نمی کنم و شما هم می توانید برای اطلاعات بیشتر به سوابق حقوقی این پرونده در باشگاه پرسپولیس مراجعه کنید.

🔺مهدی ذاکر، مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت ایرج عرب: دفاعیات و تبادل لوایح بعد از ما و در دوران مدیر بعدی انجام شده است و بنده هم اطلاعی از روند آن ندارم. تصمیمات در آن زمان بر عهده مدیریت وقت باشگاه ایرج عرب بود و اطلاع دقیق تری از آن ندارم. فقط می توانم بگویم که تبادل لوایح انجام شده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید