کد خبر:8994
پ

کنعانی زادگان خطاب به هواداران پرسپولیس: به هیچ عنوان به استقلال رضایت نمی دهم!

باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه ای زمان زیادی ندارد و باید با طلبکارانش تسویه حساب کند که یکی از این افراد، حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس است.کنعانی که در زمان عضویت در استقلال مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان از آبی پوشان طلب دارد، اعلام کرده است هیچ تخفیفی به این تیم نخواهد داد و خواهان […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه ای زمان زیادی ندارد و باید با طلبکارانش تسویه حساب کند که یکی از این افراد، حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس است.کنعانی که در زمان عضویت در استقلال مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان از آبی پوشان طلب دارد، اعلام کرده است هیچ تخفیفی به این تیم نخواهد داد و خواهان دریافت تمام طلبش است.

 

کنعانی زادگان خطاب به هواداران پرسپولیس: به هیچ عنوان به استقلال رضایت نمی دهم!

مدافع پرسپولیس که دیروز به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار دوستانه در برابر ازبکستان راهی تاشکند شد، در یک لایو اینستاگرامی که دقایقی قبل منتشر کرد، مباحثی را پیرامون طلبش از استقلال مطرح کرد.

کنعانی در این لایو اینستاگرامی گفت: درخصوص بحثی که پیش آمده خواستم بگویم که حقیقتا من هیچ رضایتی به استقلالی ها نخواهم داد. دیروز قبل از سفر ما به ازبکستان، مدیران استقلال با من تماس گرفتند، ولی من قبول نکردم و بعد از اتمام صحبت هایم که گفتم تخفیف و رضایت نمی دهم، دوباره تماس گرفتند که جوابشان را ندادم.

او گفت: خیلی از پیام های هواداران پرسپولیس را دیدم که درخواست داشتند رضایت ندهم چرا که استقلالی ها خیلی ما را اذیت کرده اند. می خواهم به هواداران پرسپولیس بگویم که خیالتان راحت همان زمانی که پیام هایتان را دیدم، گوشی تلفن همراهم را خاموش کردم و به همراه تیم به ازبکستان آمدم.هیچ رضایتی به استقلالی ها ندادم و نخواهم داد. طلبی که دارم، حق من است و باید آن را پرداخت کنند و رضایتی در کار نیست. فقط در یک صورت رضایت خواهم داد که پول کاملی که طلب دارم را مستقیم به حساب بنده واریز کنند، به طور اتوماتیک پرونده طلب من بسته خواهد شد. به هواداران پرسپولیس می گویم که خیالتان راحت من به استقلالی ها رضایت نخواهم داد.

مدافع پرسپولیس اضافه کرد: تلفن همراهم را بخاطر هواداران پرسپولیس خاموش کردم و به ازبکستان آمدم. من هر چه که دارم از هواداران پرسپولیس است و از هواداران می خواهم که دعا کنند تیم ملی کشورمان موفق شود.

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • تاج 16 مهر 1399 / 6:33 بعد از ظهر

  عجب دنیایی شده!!؟ یکی مثل این عن زدگان خودشو خانواده و ایل و طایفه اش بعداز رفع حاجت خودشان را با کلوخ تمیز میکنن تازه به دوران رسیده و نوکیسه حتا خوابشه نمیدید درحسابش یک میلیون باشه !!! چرا الان دم از منافع ملی نمیزنند!؟؟ این یارو حیف نون که خارجی و اجنبی نیست که براش مهم نباشه ایران در آسیا بی اعتبار میشه! مگه ظاهرا ایرانی مشقی نیست!؟ چرا اون هوچی گرهایی که این چندروز دم از هم وطن و ملی ملی میکردند سرشان رفته توی …..شان!؟؟ اگه تاج از آسیا حذف بشه اونم بخاطر این آدم بی ارزش بازم منافع ملی مطرح میشه!؟ یعنی مملکت در فوتبال جهارتا بزرگتر نداره گوش این درازگوش را بگیرند و توجیه اش کنن!؟؟ حداقل چند ماه فرصت بگذاره بعد لاشی بازی دراره!؟ خدایا تیم ملی شده تیم میلی! تیمی که امثال این لاشی بی اصالت داخلشه. واونوقت بهترین دفاع راست آسیا طبق آمار (وریاغفوری) تنها بخاطر زدن حرف حق! از تیم خط بخوره فاتحه تیم را باید خواند! به سوریه ….فرمودن برادر دینی ماست بگذارید دوتا بزنه شما که رفتید بگذار بای ازبک لیاقت دار سوری بی شرف وحشی دشمن اجدادی ایران و ایرانی به پلی آف بیاد انگار مردم دنیا مثل خودشان بیشعورند!! جباروف هم خوب خرابشون کرد! بعد به عراق برادران حشرالشعبی یعنی همه حشری هستند! باختند عمدا مبادا برنجن!!! اونها هم بعداز گل کینه و دشمنی اجدادی خودشان را ثابت کردند شادی بعداز گل با زدن ماسک بزرگترین توهین نژادپرستانه و تاریخی به مردم تکامل یافته و نژادبرتر جهان ایران آریایی بود که متاسفانه رهبران سیاسی مملکت حتا کوچکترین واکنشی نشان ندادند و این توهین و تحقیر را از جانب عراقی هایی که هشت سال جوانان مارا قتل عام کردند را پذیرفتند حتما اجازه اعتراض نداشتند!!!!!!!؟؟؟؟

  • طرفدار عشقپولیس 16 مهر 1399 / 10:53 بعد از ظهر

   اصلا نمیشه شما نظر ندی شما که استق لالی هستی معلومه که بهت بر میخوره چون بر علیه تیمت حرف زده پس آبروی استق لالی هارو با این توهینات نبر که ابروی کل تیم و بازیکنا و هوادارارو میبری

   • تاج 17 مهر 1399 / 8:13 قبل از ظهر

    ما تاجی هستیم! پماد بدم خدمتتون!؟ لنگی شیافتی بعداز شیافت باید پماد داشته باشه! الان که دیگه سوختگی هم اضافه شده…..!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید