کد خبر:14760
پ

پاسخ مشکوک سرمربی پرسپولیس در مورد بشار رسن: در مورد او بعد از فینال حرف میزنم!

گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: مثل همه بازی‌های که برای بردن به زمین می‌رفتیم، در این بازی هم برای کسب سه امتیاز وارد زمین می‌شویم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و بازیکنان تمرینات خوبی داشتند و از لحاظ روحی و […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ظهر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار کرد: مثل همه بازی‌های که برای بردن به زمین می‌رفتیم، در این بازی هم برای کسب سه امتیاز وارد زمین می‌شویم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و بازیکنان تمرینات خوبی داشتند و از لحاظ روحی و روانی آماده انجام یک بازی خوب هستند. مقابل تیمی بازی داریم که دوست دارد فوتبال بازی کند. بازیکنان فنی و تکنیکی خوبی دارد و سرعت بازیشان خوب است. فکر می‌کنم بازی جذابی را شاهد باشیم. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم از موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم و در فاز حمله قوی باشیم. تمرینات ما بر اساس تاکتیک تیمی خودمان و نقاط ضعیف حریف بود. به امید خدا بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم.

او در پاسخ به این پرسش که وجود بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم ذوب‌آهن باعث نگرانی‌اش می‌شود یا خیر؟ توضیح داد: از طرف ایفمارک دو تست از تیم ذوب‌آهن گرفته شده و فکر می‌کنم نتیجه تست‌ها را اعلام می‌کنند و به بازیکنانی که نباید در بازی باشند اعلام می‌شود و بازیکنانی که تست‌شان منفی است قطعا برابر ما بازی می‌کنند. نگرانی‌ بابت این مساله وجود ندارد. باید از ایفمارک و سازمان لیگ تشکر کنم که حساسیت خوبی برای این که بازی سالم و بدون دغدغه برگزار شود، داشتند.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیست گلایه‌های ذوب‌آهن از داوری در بازی‌های گذشته در قضاوت داور در این بازی تاثیرگذار باشد؟ بیان کرد: در طول فصل ممکن است هر تیمی از داوری نفع ببرد یا ضرر کند. این ذات فوتبال است و کاریش نمی‌شود کرد. اگر گلایه‌های ذوب‌آهنی‌ها روی داور این بازی اثر بگذارد، داوری ما زیر سوال می‌رود. فکر نمی‌کنم هیچ داوری به خاطر پیش‌زمینه‌ای که وجود دارد روی قضاوتش تاثیر منفی بگذارد. باید تمرکز خوبی روی صحنه‌ها داشته باشد و دوندگی و آمادگی بدنی خوبی داشته باشد. فکر نمی‌کنم مشکلی از این بابت برای داورها به وجود بیاید.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه همکاری‌هایی با پرسپولیس شده است تا این تیم بدون دغدغه راهی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا شود؟ هم، گفت: بیش‌تر همکاری از طرف باشگاه بوده است. ما هیچ توقعی از تیم با باشگاهی نداریم که بخواهند به ما کمک کنند. همان‌طور که تیم نساجی این کار را نکرد و ما هیچ گله‌ای از این تیم نداریم. با توجه به مشکلاتی که بعد از صعودمان به فینال آسیا به وجود آمد، هر تیمی جای ما بود و هر بازیکنی جای بازیکنان ما بودند، این تیم از هم می‌پاشید و به مشکلات خیلی بزرگ‌تری برمی‌خورد. همه ما پای کار ایستادیم و تحمل و مبارزه کردیم. یک به یک از پس همه مشکلات برآمدیم و به ثبات خوبی رسیدیم. از هر طرفی که فکر کنید ما ضربه دیدیم؛ از طرف مدیریت، از جهت کم بودن امکانات و بحث‌های مالی. متاسفانه دوران خیلی سخت و بدی را پشت سر گذاشتیم ولی از دل این مشکلات سربلند بیرون آمدیم. به امید خدا با حل شدن این مشکلات به هدف بزرگ‌مان یعنی قهرمانی آسیا برسیم. برای رسیدن به قهرمانی تمام تلاشمان را می‌کنیم.

گل‌محمدی در پاسخ به این پرسش که ترجیح می‌دهد تیمش در فینال با اولسان هیوندای کره‌جنوبی بازی کند یا ویسل کوبه ژاپن؟ اظهار کرد: هر دو تیم فوتبال خوبی را تا این‌جای کار ارائه داده‌اند و با شایستگی به این مرحله رسیده‌اند. هر تیمی برابر ما قرار بگیرد تیم برتر و قوی‌تر است و ما باید با قوی‌ترین تیم شرق آسیا بازی کنیم و فرقی هم ندارد کدام تیم حریف ما باشد. به امید خدا که بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

او درباره این که چرا بازی‌های لیگ کم گل به پایان می‌رسد هم توضیح داد: خودم دوست داشتم درباره این موضوع صحبت کنم. در این دو سال اخیر تیم‌ها از نظر امکانات و زمین تمرین دچار مشکل شدند. اکثر زمین‌های مسابقه واقعا خراب و بد هستند. متاسفانه در این دو سال اخیر به جای این که شرایط بهتر شود، بدتر شده است. بحث دیگر، بحث توپ است. دو سال پیش همه از توپ دربی‌استار راضی بودند اما گفتند ورژن جدیدش آمده که از قبلی‌ها بهتر است ولی پارسال کسی از کیفیت توپ‌ها راضی نبود. امسال هم هیچ تغییری نسبت به سال قبل نکرد و باید با همان توپ‌های پارسال بازی کنیم‌. می‌دانیم مشکلاتی مثل تحریم‌ها وجود دارد ولی باید به کیفیت توپ‌ها و زمین‌ها توجه بیش‌تری شود چون کیفیت بازی‌ها و مسابقات پایین می‌آید و بازی‌های بی‌هیجان و کم گل می‌شود.

گل‌محمدی درباره این که بعد از فینال آسیا بازی‌های تیمش در لیگ فشرده می‌شود هم، گفت:‌ شرایط سخت می‌شود ولی مجبوریم که تحمل کنیم. برنامه‌ریزی باید طوری باشد که فشار آن‌چنانی به تیم و بازیکنان ما نیاید. با یک فشردگی معقول و متعادل می‌توانیم این مساله را پشت سر بگذاریم.

سرمربی پرسپولیس درباره این که گفته می‌شود بشار رسن، بعد از فینال آسیا از پرسپولیس جدا می‌شود هم بیان کرد:‌ صحبت درباره رسن زیاد است و ترجیح می‌دهم قبل از فینال درباره آن صحبت نکنم و بعد از آن حرف برای گفتن زیاد است.

او در پاسخ به این پرسش که چقدر به بخشش عیسی آل‌کثیر برای حضور در فینال لیگ قهرمانان امیدوار است؟ هم بیان کرد:‌ نمی‌دانم. من اطلاعات خیلی دقیقی در این مورد نداردم. تا آن‌جایی که می‌دانم شانس حضور او در فینال زیاد نیست. البته خیلی دوست داریم این اتفقا خوب بیفتد ولی با توجه به اتفاقاتی که اخیرا در بحث‌های حقوقی افتاده است، فکر می‌کنم شانسش کم باشد. البته نا امید نیستیم و اگر این اتفاق خوب رخ بدهد از آن استقبال می‌کنیم. فکر می‌کنم از لحاظ روحی و روانی خیلی به ما کمک می‌کند.

گل‌محمدی درباره درخشش دیشب بیرانوند برابر تاتنهام هم، گفت: من بازی‌اش را نگاه می‌کردم و از بازی خوبش خیلی خوشحال شدم. واقعا لیاقت او شاید بیش‌تر از این‌ها هم باشد. امیدوارم در باشگاهش موفق باشد. واقعا بازی خوبی را انجام داد و روی گل‌هایی هم که خورد مقصر نبود. فکر می‌کنم ستاره زمین بود و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید