کد خبر:10466
پ

واکنش رسول پناه به فایل صوتی جنجالی: اکیداً تکذیب میکنم

روز گذشته یک فایل صوتی جنجالی منتسب به مهدی رسول پناه در برخی از کانال های تلگرامی ( درباره رقم قرارداد نجومی ۱۲۰ میلیاردی  درخواستی شجاع خلیل زاده ، بی تقصیر بودن  پرسپولیس در ثبت قرارداد بازیکنان جدید و در صورت وجود مشکل ، مقصر بودن فدراسیون در این ماجرا و… ) منتشر شد که […]

روز گذشته یک فایل صوتی جنجالی منتسب به مهدی رسول پناه در برخی از کانال های تلگرامی ( درباره رقم قرارداد نجومی ۱۲۰ میلیاردی  درخواستی شجاع خلیل زاده ، بی تقصیر بودن  پرسپولیس در ثبت قرارداد بازیکنان جدید و در صورت وجود مشکل ، مقصر بودن فدراسیون در این ماجرا و… ) منتشر شد که مشخص است با تقطیع و احتمالا جابجا کردن صحبت های او منتشر شده است.
مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این ماجرا با عنوان کردن شیطنت و تقطیع در انتشار صحبت های خود گفت: محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.

مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتشار فایل صوتی جنجالی منتشر شده منتسب با او در فضای مجازی گفت:

دنبال جوسازی علیه پرسپولیس هستند.

مهدی رسول‌پناه اظهار کرد:

مطلع شدم در ساعات گذشته فایل صوتی تقطیع شده‌ای از صحبت‌های من در فضای مجازی پخش شده است که قطعا به منظور گمراه کردن افکار عمومی و جابجا کردن عبارات و خدشه‌دار شدن احساسات هواداران و همینطور جوسازی منفی علیه باشگاه پرسپولیس بوده است.

او ادامه داد:

برخی قصد دارند به طور مغرضانه اقدامات حقوقی موفقی که از سوی وکلای ما انجام شده را در جهت تخریب باشگاه کم‌رنگ جلوه دهند. به همین خاطر محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.

پی نوشت : روز گذشته یک فایل صوتی جنجالی منتسب به مهدی رسول پناه در برخی از کانال های تلگرامی ( درباره رقم قرارداد نجومی ۱۲۰ میلیاردی درخواستی شجاع خلیل زاده ، بی تقصیر بودن پرسپولیس در ثبت قرارداد بازیکنان جدید و در صورت وجود مشکل ، مقصر بودن فدراسیون در این ماجرا و… ) منتشر شد که مشخص است با تقطیع و احتمالا جابجا کردن صحبت های او منتشر شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید