کد خبر:14196
پ

واکنش جالب وکیل پرسپولیس به شکایت النصر به CAS

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چرا باشگاه النصر عربستان علاقه دارد این پرونده را دنبال کند، آنها دوست دارند تمرین کنند آب در هاون بکوبند. امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید: *نمی‌دانم چرا باشگاه النصر عربستان علاقه دارد این پرونده […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ
وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چرا باشگاه النصر عربستان علاقه دارد این پرونده را دنبال کند، آنها دوست دارند تمرین کنند آب در هاون بکوبند.

امیر ساعد وکیل، وکیل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم صحبت‌هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*نمی‌دانم چرا باشگاه النصر عربستان علاقه دارد این پرونده را دنبال کند. آنها دوست دارند تمرین کنند آب در هاون بکوبند.

*دو شب پیش با سمیعی صحبت کردیم و مشاوره لازم به او داده شد و فردای همان روز با ۴ وکیل خارجی مذاکره کردم و به این جمع بندی رسیدیم که موضوع رسیدگی فوری را در دستور کار قرار ندهیم.

*نبی و معاون باشگاه شکوری هماهنگی‌های لازم را انجام دادند و همه همکاران عزیز در تلاش هستند که خم به ابروی هوادار نیاید و خیال آن‌ها از بابت تیم در فینال راحت باشد.

*ما در جمع بندی کلی به این موضوع رسیدیم که رسیدگی فوری مورد تائید باشگاه پرسپولیس نیست چون باشگاه النصر عربستان هم علیه پرسپولیس شکایت کرده و هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا.

*بعد از مخالفت رسمی برای عدم رسیدگی فوری، ۲ ساعت بعد نامه‌ای به باشگاه ارسال شد که موضوع رسیدگی فوری از دستور جلسه خارج شده و پرونده به صورت عادی دنبال خواهد شد.

*ما منتظر واکنش وکلای باشگاه النصر هستیم. آنها ۴ وکیل خبره دارند در حالی که در جلسه استیناف ۳ وکیل داشتند.

*در آن زمان ۲ وکیل شناخته شده ۱۲۵ صفحه لایحه به AFC ارسال کردند، ولی خوشبختانه ما هم با دفاعیه ۱۳۰ صفحه‌ای از حق باشگاه دفاع کردیم.

*مطمئنا با نهایت قدرت تیم ما در فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد.

*لایحه بررسی پرونده شجاع خلیل‌زاده به کمیته وضعیت ارسال شده و وکیل این بازیکن یک هفته زمان خواست تا پاسخ لایحه را بدهد. بعد از نظر کمیته وضعیت در این باره تصمیم گیری خواهیم کرد.

کلیدواژه : النصرپرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • محمود 14 آذر 1399 / 4:03 بعد از ظهر

    مگه ریگی در کفش دارید که رسیدگی فوری نمی خواهید؟دستی دستی خودتان اقرار کردید که گناهکارید.اما بگذارید بعد از فینال مجازاتمان کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید