کد خبر:23516
پ

فاصله 3 دقیقه ای شهریار مغانلو تا شکستن رکورد مهاجم استقلال

شاید این نکته بسیار جالب توجه باشد که شهریار مغانلو سه دقیقه دیگر تا جا به جایی رکورد رمضانی فاصله دارد! فاصله 3 دقیقه ای شهریار مغانلو تا شکستن رکورد مهاجم استقلال نیم فصل دوم لیگ برتر برای پرسپولیس با خریدهای جنجالی شروع شد و مهم‌ترین آن‌ها جذب شهریار مغانلو از لیگ پرتغال بود. بازیکنی […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

شاید این نکته بسیار جالب توجه باشد که شهریار مغانلو سه دقیقه دیگر تا جا به جایی رکورد رمضانی فاصله دارد!

فاصله 3 دقیقه ای شهریار مغانلو تا شکستن رکورد مهاجم استقلال

فاصله 3 دقیقه ای شهریار مغانلو تا شکستن رکورد مهاجم استقلال

نیم فصل دوم لیگ برتر برای پرسپولیس با خریدهای جنجالی شروع شد و مهم‌ترین آن‌ها جذب شهریار مغانلو از لیگ پرتغال بود. بازیکنی که در لیگ پرتغال موفقیتی نداشت اما به پرسپولیس آمد تا به روزهای اوجش باز گردد. شهریار جانشین آرمان رمضانی شد تا ضعف پرسپولیس را روی توپ‌های هوایی ارسالی به محوطه جرمه حریف را پوشش دهد و روی زمین هم فرصت‌طلب‌تر باشد اما با گذشت چند هفته از لیگ برتر و یک بازی در جام حذفی هنوز پای او به گلزنی باز نشده و حالا باید شانس خود را در لیگ قهرمانان آسیا امتحان کند.

شهریار مغانلو در لیگ برتر سه بازی برای پرسپولیس انجام داد. او در بازی با نفت مسجدسلیمان، پدیده و نساجی در ترکیب اصلی قرار گرفت و در مجموع ۲۵۳ دقیقه بازی کرده است که به آن باید ۲۰ دقیقه بازی مقابل مس نوین را اضافه کنیم.

شهریار در تمامی این دقایق فرصت‌های مناسبی برای گلزنی را از دست داده ولی باز هم یحیی به او اعتماد کرد و بازی با نساجی در ترکیب اصلی قرارداشت که فرصت‌سوزی‌های او بیش از پیش به چشم آمد.

عملکرد مغانلو ما را یاد نمایش آرمان رمضانی می‌اندازد و این موضوع هواداران تیم را نگران کرده است. آرمان در پرسپولیس ۱۴ بازی به میدان رفت که شامل حضور او در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا می‌شد ولی در تمامی بازی‌ها موفق به گلزنی نشد.

رمضانی در طول این ۱۴ بازی ۲۷۶ دقیقه فرصت داشت تا گل بزند و به طور میانگین در هر بازی ۲۰ دقیقه به او فرصت رسید ولی قدر اندک موقیعت‌هایش را ندانست تا از تیم کنار گذاشته شود اما شهریار مغانلو هم شرایطی بهتر از رمضانی در پرسپولیس ندارد.

مهاجم جدید پرسپولیس ۲۷۳ دقیقه برای تیمش بازی کرده که در مجموع گلی نزده و فقط سه دقیقه کمتر از دقایق بازی رمضانی است. البته شهریار در هر بازی به طور میانگین حدود ۶۸ به میدان رفته و سه بار در ترکیب اصلی قرار گرفته اما رمضانی فقط در بازی با پدیده شانس بازی در ترکیب اصلی را پیدا کرد.

یحیی با وجود عملکرد مشابه مغانلو و رمضانی تا به حال صبور بوده و در هر بازی به شهریار بیشتر از رمضانی فرصت می‌دهد. اتفاقی که باید دید بعد از رسیدن مغانلو به رکورد رمضانی ادامه‌دار است و یا او هم مثل رمضانی به مهاجمی نیمکت‌نشین برای بازی در دقایق آخر تبدیل می شود. تا قبل از شروع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا یحیی نشان داده همه جوره پشت سر انتخابش ایستاده و به شهریار فرصت لازم را داده است اما باید دید این روند در لیگ قهرمانان آسیا هم ادامه‌دار خواهد بود و یحیی هنوز هم به او علاقه دارد یا خیر؟

دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • Majid 10 آوریل 2021 / 9:53 ق.ظ

  اینطور که بنظر میاد ، پرسپولیس خیلی دنبال گل زدن مهاجمهاش نیست ، بیشتر بازی فیزیکی میخاد از مهاجمهاش ، به بازی که دقیق نگاه میکنی تو تمام بازیکنهای حمله تیم، فقط عبدی و عیسی میان تو محوطه، شهریار این چند بازی گوشه ها صاحب توپ شد به جز توپی گه از رو خط دروازه بیرون زد.
  اما مسئله این استکه، رسالت خبرگزاری کمک کردنه یا له کردنه بازیکن، اینطور تیتر زدن هیچ کمکی به بازیکن نمیکته آقای نویسنده، حتی میتونی اینطور در نظر بگیری که هنوز با رکورد مومن زاده خیلی فاصله داره حالا که دلت رکورد میخاد میتونی از اون هم اسم بیاری

  • امین 10 آوریل 2021 / 10:13 ق.ظ

   وقتی آمار مرتضی تبریزی رو سایتای لنگ میدادن بیرون اسمش له کردن نبود ؟ وقاحت اگه چهره داشت دقیقا عین صورت لنگیا بود . همین یه خبر علیه منافع تیمشون منتشر میشه طرف میشه دشمن . سیامک نعمتی رو توی آسیا بخشید شد عدالت ولی وقتی بن عطیه رو بخشیدن، AFC شد دشمن! شکایت النصر رو رد کردن AFC شد عادل ولی وقتی آل کثیر رو محروم کردن AFC شد دشمن . برید خودتونو درست کنید . انقد نشستید پای حرفای حسین قدوسی منقلی که شنیدن اخبار یک طرفه به سود پرسپولیس براتون عادت شده و همین یکی میاد حقیقتو میگه براتون سنگین تموم میشه

 • .comslg79331@gnoi 10 آوریل 2021 / 2:43 ق.ظ

  مهلجم نمیکت نشین بشه دیگه خوب نمیشه

 • .comslg79331@gnoi 10 آوریل 2021 / 2:42 ق.ظ

  مهاجمی که بره ننیکت نشین بشه چیزی نمیشه دیگه استقلال اشتباه کرد لنگ هم همینطور مربی ایرانی هز هوادار کمتر میدونه یا پول پارتی بازی استقلال طراح میخواست نه مهاجم حیف رضا اذری که بحاش مهری بنجل اوردن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید