کد خبر:11878
پ

فاجعه در استقلال به لطف وزارت ورزش | لیگ شروع شد و پنجره بسته ماند!

در حالی که کمتر از دو روز دیگر به شروع اولین هفته لیگ برتر باقی مانده است، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هنوز بسته است و به نظر می رسد اختلاف پیش امده بین استقلال و شفر همچنان این پنجره را بسته نگه دارد تا آبی ها نتوانند از خریدهای جدید خود در اولین هفته […]

در حالی که کمتر از دو روز دیگر به شروع اولین هفته لیگ برتر باقی مانده است، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هنوز بسته است و به نظر می رسد اختلاف پیش امده بین استقلال و شفر همچنان این پنجره را بسته نگه دارد تا آبی ها نتوانند از خریدهای جدید خود در اولین هفته لیگ بیستم استفاده کنند.

 

فاجعه در استقلال به لطف وزارت ورزش | لیگ شروع شد و پنجره بسته ماند!

فاجعه در استقلال به لطف وزارت ورزش | لیگ شروع شد و پنجره بسته ماند!

این اتفاق در حالی رقم خورد که محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال زودتر از پرسپولیس اتفاق افتاده بود اما وزارت ورزش در کمال بی خیالی نسبت به این قضیه و با تشکیل جلسه اضطراری برای پرداخت سریع طلب برانکو، تیم دیگر پایتخت را در اولویت قرار داد و پنجره بسته پرسپولیس باز شد اما در فاصله دو روز مانده به اولین بازی استقلال در لیگ برتر، همچنان وضعیت پنجره استقلال نامشخص است که این موضوع مستقیماً به سوء مدیریت وزیر ورزش و دست نشانده های او در باشگاه استقلال ارتباط دارد که با سهل انگاری حال دیگر می توان گفت عمدی خود این موضوع مهم را تا نزدیکی شروع لیگ به تعویق انداختند تا کادر فنی استقلال تکلیف خود را برای شروع لیگ نداند.

پیشتر نیز سهل انگاری در باز کردن پنجره نقل و انتقالات استقلال توسط سعادتمند، باعث شد تا کادر فنی وقت این تیم نتواند از بازیکنان جدیدش در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند و ضربه این اتفاق را نیز در جریان بازیها خورد و به نظر می رسد تا دو سه هفته اول شروع لیگ برتر، همچنان کش و قوس بر سر باز کردن پنجره نقل و انتقالات استقلال پابرجا باشد و هواداران این تیم باز هم لیگ را با استرس و نگرانی آعاز خواهند کرد.

 

پی نوشت: اکنون وزیر ورزش می بایست به این سوال پاسخگو باشد چرا برای حل مشکل استقلال که زودتر از تیم رقیبش حادث شده بود و مبلغ کمتری نیز نسبت به طلب برانکو داشت، خبری از جلسه اضطراری برای حل سریع مشکل نیست.

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
  • اسطوره فقط همایون خان 5 نوامبر 2020 / 2:14 ب.ظ

    عمو میرزا چرا مغلطه میکنی بهت که گفتم یه درامده پرسپولیس از بیراننود چقدر بوده شما اگر علم و اطلاعاته دقیق داری بگو رقمی که شیشتقلال برا صیاد منش و مجید حسینی و نور افکن گرفت چقدر بوده قول بهت مبدم نمیدونی و فقط ابن وسط یه چیزی شنیدی میگی منم یه حرفی بزنم. در ضمن پرسپولیس بابته همین مهدی ترابی میتونی تحقیق کنی و مطالبو دنبال کنی که چقدر گیرش اومد. مهدی طارمی. احمد زاده امیری و خیلیایه دبگرو که الان مقالی نیست که من بخوام به شما توضیح بدم( چون از قدیم گفتن نرود میخه اهنین در سنگ)ولی هر کیسه کشی اگه بخواد رقمه دقیقه همینارم براتون در میارم. بهت میگم علم و اطلاعات نداری به خاطره اینه که عزیزم مثلا کیسه بابته رفتن تیام چه پولی گرفت که فقط یه چیزی برا خودتون میپرونید. تیام قرارداده ششماهه با شیشتقلال داشت و زمانی که به عجمان پیوست بازیکنه ازاد بود. این یه دلیله بی سوادیه جنابتان. دوم اینکه پرسپولیس تمامیه پولایه پاداششو از فیفا دریافت کرده به غیر از امسالشو. که نشون به این نشونه پوله طلبه دستیارایه برانکو رو از باقیمانده پولی که در فیفا داشت تسویه کرد. این دومین دلیل بر بی علمیه شما. در مورده میزانه شکایتم که پیش پیش بهتون گفتم شما کیسه کشا چرا عادت دارید خفتتونو بخوایید پشته پرسپولیسه کبیر قایم کنید. و گرنه همین الان میتونی یه سرچ کنی پرونده هایه بازه شیششششششتقلاو در فیفا و پرسپولیس در فیفا رو متوجه خواهی شد که پرونده هایه کدوم تیم بیشتره عزیزم برات میشمارم میزانه شکایتایه خارجیه شیشتقلالو از شفر بگیر تا کل کادرش( تازگیهم که شیرین کاریه تازتون رو شده که به یه ادمی کهدهیچ مدرکی بابته مربیگری نداشته( ساشا شفر ) و عملا به ماننده دیگر عوامله کیسه بی سواد بوده خدا تومن تا تو ایران بود بهش پول دادید. استراماپولی و کادرش. انواعو اقسامه باریکنایه خارجی از نیومایر و الحاجی گرو و اون دو تا بازیکنه خ افریقایی بعد از تیام. بازیکنی که الان حضور ذهن ندارم اسمشو ولی بدونه هیچ گونه بازی فقط با یه پیش قرارداد از این تبمه حکومتی خدا تومن پول چاپید و…………. تا خوده صبحم بگم تمومی نداره گلم میگم بی اطلاعاتی و فقط هوچی گری بلدید و خودتونو گول زدن به خاطر این مسایله من کامل همه چیرو با رقم و عدد به تو و مابقیه کیسه کشا توضیح دادم باز میایی میگی 784 هزار دلار یه شبه وزیر براتون جور کرد. اینه سطح درکه کیسه کشا بیش از اینم ازتون انتظاری نیست پسر خوب. حالام باز میگم اگه دوست داری میتونی بری بالاتر و تو مطالبه بالا کامل همه چیرو برات توضیح دادم. بعدش شما هم که فقط بلدید با شامورته بازی خودتونو پشته پرسپولیس سروره کبیرتون قایم کنید. وگرنه من یه سواله ساده پرسیدم اگه جوابشو میدونی بسم الله اگرم نه با این حرفا فقط دله خودتونو میتونید خوش نگه دارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید