کد خبر:33006
پ

علت خط خوردن بابک مرادی از لیست استقلال مشخص شد

روز بعد از بازی با نساجی فرهاد مجیدی از بازیکنانی که از لیست خط خورده بودند به اضافه بازیکنان ذخیره خواست کامل تمرین کنند اما بابک مرادی اعلام کرد روز قبل اختصاصی 90 دقیقه تمرین کرده و به همین دلیل حاضر نیست تمرین را به طور کامل پیگیری کند. بعد از این اتفاق مجیدی، بابک […]

روز بعد از بازی با نساجی فرهاد مجیدی از بازیکنانی که از لیست خط خورده بودند به اضافه بازیکنان ذخیره خواست کامل تمرین کنند اما بابک مرادی اعلام کرد روز قبل اختصاصی 90 دقیقه تمرین کرده و به همین دلیل حاضر نیست تمرین را به طور کامل پیگیری کند.

بعد از این اتفاق مجیدی، بابک مرادی را در اختیار باشگاه قرار داد و این بازیکن به سرمربی تیمش اعلام کرد اگر او را نمی خواهد باید نامه عدم نیازش را امضا کند و در غیر اینصورت طبق قرارداد در تمرین شرکت خواهد کرد.

روز گذشته بازیکنان استقلال به جای تمرین در جلسه فنی شرکت کردند که مرادی هم در آن حضور داشت و او امروز در تمرین استقلال شرکت کرد اما در اواسط تمرین فرهاد مجیدی به بیژن طاهری سرپرست تیم اعلام کرد دیگری نیازی به وینگر تیمش ندارد.

ظاهرا دلیل تصمیم مجیدی بی انگیزگی مرادی بوده و شنیده می شود او تمایلی به ماندن در این تیم ندارد و قصد دارد در نیم فصل جدا شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • رضا 22 نوامبر 2021 / 7:41 ب.ظ

    مجیدی امسال موفق نمیشه و‌سرشکسنگی دیگری برای ما بجا میگذاره. اون‌هز موسوی اینم‌مرادی.بازیکنان سرعتی و‌متعصب. حیف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید