کد خبر:33501
پ

دسته گل جدید 600 هزار دلاری انصاری فرد و حسین قدوسی برای پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس بامداد روز گذشته (چهارشنبه) در اقدامی تعجب‌برانگیز و بدون اطلاع مدیران باشگاه ایران را ترک کرد و به کشورش بازگشت. در این زمینه شنیده می‌شود رادوشویچ پیش از خروج از ایران نامه فسخ قرارداد خود را نیز به باشگاه ارسال کرده است. این بازیکن 32 ساله که در […]

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس بامداد روز گذشته (چهارشنبه) در اقدامی تعجب‌برانگیز و بدون اطلاع مدیران باشگاه ایران را ترک کرد و به کشورش بازگشت.
در این زمینه شنیده می‌شود رادوشویچ پیش از خروج از ایران نامه فسخ قرارداد خود را نیز به باشگاه ارسال کرده است. این بازیکن 32 ساله که در زمان مدیرعاملی محمدحسن انصاری فرد در اقدامی عجیب قراردادش به مدت سه فصل با پرسپولیس تمدید شد، حالا دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و در صورت شکایت به فیفا، سرخپوشان با پرونده جدید و سنگین بین‌المللی روبه‌رو خواهند شد. اقدامی که به نظر محتمل می‌رسد و رادوشویچ با همین نیت ایران را ترک کرده است.این دروازه‌بان کروات چند ماه پیش نیز ضمن خروج از ایران قصد فسخ قراردادش را داشت که با پادرمیانی گل‌محمدی از تصمیم خود صرف‌نظر کرد و به ایران بازگشت، اما از قرار معلوم این بار تصمیم رادوشویچ برای فسخ قرارداد و دریافت غرامت از سرخپوشان جدی است.
رادوشویچ برای فصل جاری و آینده به ترتیب قراردادهای 270 و 320 هزار دلاری با پرسپولیس دارد که در صورت شکایت به فیفا، پرونده بسیار سنگین و حدود 600 هزار دلاری علیه سرخپوشان در مراجع بین‌المللی تشکیل خواهد شد.

 

پی نوشت: در صورت شکایت رادوشویچ از پرسپولیس، انصاری فرد و حسین قدوسی سنگین ترین بدهی تاریخ باشگاه پرسپولیس را در مجموع برای مدیران بعدی به ارمغان گذاشته اند. از ماجرای برانکو و بودیمیر گرفته تا رادوشویچ و کالدرون و اوساگونا و استوکس و براندائو و خود پروسه جذب یحیی گل محمدی که هنوز مبلغ 10 میلیارد بدهی به شهرخودرو باقی مانده است.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید