کد خبر:6056
پ

خبر خوش بشار رسن به پرسپولیسی ها : تقریباً ماندنم قطعی شده !

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که با این باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نسبی دست یافته است که این موضوع یکی از بهترین اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به حساب می آید.   بشار رسن: در پرسپولیس می مانم  بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت «کوره» درباره […]

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که با این باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نسبی دست یافته است که این موضوع یکی از بهترین اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به حساب می آید.

 

بشار رسن: در پرسپولیس می مانم

خبر خوش بشار رسن به پرسپولیسی ها : تقریباً ماندنم قطعی شده !

 بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت «کوره» درباره وضعیتش برای ماندن در پرسپولیس یا جدایی از این تیم گفت: بعد از توافق با باشگاه برای دریافت باقی مانده مطالباتم از فصل گذشته، برای تمدید قرارداد فصل بعد و حضور در پرسپولیس برای چهارمین سال متوالی با این باشگاه به توافق نسبی دست یافته ام.

این هافبک عراقی تصمیم فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی را مثبت دانست و گفت: باشگاه‌ها از نظر مالی مشکل دارند و شکایت‌های بزرگی از تیم‌های ایرانی شکل گرفته است. این تصمیم به منظور کاهش شکایت‌ها است.

طبق اعلام سایت کوره، بشار رسن ۳۰ درصد از قرارداد فصل گذشته خود را از پرسپولیس طلب داشت که با مسئولان باشگاه برای تسویه حساب به توافق رسیده است.

پیش از این گفته می‌شد بشار رسن از تیم‌های عربی و چند تیم اروپایی پیشنهاد دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید