کد خبر:28615
پ

تبعات کلیپ توهین ناموسی کنعانی زادگان به استقلالی ها و پاسخ تند صادقی به او

از صبح امروز کلیپی در فضای مجای منتشر شده که محمدحسین کنعانی زادگان را سوار بر ماشین گران قیمتش نشان می دهد و در جواب کری خوانی دو هوادار استقلال، به یکباره با الفاظی رکیک عموم هواداران استقلال را مورد توهین قرار می دهد و همین مسئله باعث واکنش شدید امیرحسین صادقی به بی ادبی […]

از صبح امروز کلیپی در فضای مجای منتشر شده که محمدحسین کنعانی زادگان را سوار بر ماشین گران قیمتش نشان می دهد و در جواب کری خوانی دو هوادار استقلال، به یکباره با الفاظی رکیک عموم هواداران استقلال را مورد توهین قرار می دهد و همین مسئله باعث واکنش شدید امیرحسین صادقی به بی ادبی مدافع جنجالی و پرحاشیه پرسپولیس شد.

گفتنیست کنعانی زادگان در حالی اخیراً به این مسئله اعتراض کرده که یک هزار تومانی از سمت باشگاه پرسپولیس به آنها پاداش نداده اند که قیمت ماشینی که او سوار بر آن بود حداقل ۵ میلیارد تومان بود!
بدون شک کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می بایست به مسئله ورود کرده و با این مدافع ظاهراً ملی پوش ایران برخورد جدی داشته باشد تا درس عبرتی برای سایرین شود که وقتی پیراهن تیم ملی را به تن می کنند می بایست مثل یک ملی پوش ایران رفتار کنند نه یک هوادار کف خیابانی!

 

تبعات کلیپ توهین ناموسی کنعانی زادگان به استقلالی ها و پاسخ تند صادقی به او

سایت بتاکاپ به دلیل الفاظ رکیک به کار رفته در کلیپ مذکور از انتشار کلیپ فوق معذور است.

دیدگاه کاربران 28 دیدگاه
 • علی تاجی 27 تیر 1400 / 5:27 بعد از ظهر

  راست میگن لنگیا.کنانی چیزی نگفته پرسیا شاهدن.اگه چیزی گفته برا خودش.😏

 • ناشناس 27 تیر 1400 / 12:51 بعد از ظهر

  لنگی جدوآبادت هس کیسه کش کادرفنی پرسپولیس کجات گذاشته ک حرومیه اون مارومولک گیاریست یا اون جوجه فنج قایدی قال قالی تون رو ایرادبگیرید افتاد….؟؟

 • علی 21 تیر 1400 / 10:10 بعد از ظهر

  بیشعوری از ۲ تا هوادار استقلال بوده که این کلیپ مسخره رو پخش کردن.مگه استقلالیا کم فحش ناموسی میدن.کسی که این کلیپ رو پخش کرده مقصر اصلیه.پس بیخود پیاز داغشو زیاد نکنین.

 • ارتش سرخ 13 تیر 1400 / 1:42 بعد از ظهر

  من هزار بار ویدیو را دیدم اما صدای کنعانی مشخص نبود از کجا فهمیدن به اونا توهین کرده است

  • تاج 22 مرداد 1400 / 1:53 قبل از ظهر

   هرچی آقا مرتضی فنونی زاده بگه درسته😃😃💙

 • احمد 13 تیر 1400 / 1:05 بعد از ظهر

  کنعانی زادگان کاری نکرده در مقابل بی شعورگری های استقلال و پیشکسوت های استقلال و بنظر من فقط جواب توهین های اونها رو داده

  • لنگی خر حرومی 24 تیر 1400 / 1:18 قبل از ظهر

   بیشعور شما لنگیایید با بازیکنان و کادر فنی حرومیتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید