کد خبر:15965
پ

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص بهانه جویی فرصت طلبان

باشگاه پرسپولیس پس از سکوت چند ساعته در قبال اعتراض تیمها به جانبداری سازمان لیگ از این تیم در تنظیم برنامه جدید مسابقات، بیانیه ای صادر کرد.   بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص بهانه جویی فرصت طلبان اعلام برنامه جدید لیگ برتر در دوره بیستم باعث ایجاد جوی عجیب پیرامون تیم قهرمان ایران شد و […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

باشگاه پرسپولیس پس از سکوت چند ساعته در قبال اعتراض تیمها به جانبداری سازمان لیگ از این تیم در تنظیم برنامه جدید مسابقات، بیانیه ای صادر کرد.

 

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص بهانه جویی فرصت طلبان

اعلام برنامه جدید لیگ برتر در دوره بیستم باعث ایجاد جوی عجیب پیرامون تیم قهرمان ایران شد و بار دیگر مظلومیت پرسپولیس به اثبات رسید. دوستان ما در سایر باشگاه‌ها با دلایل و ادله باورنکردنی به دنبال مقصر نشان دادن پرسپولیس هستند و برای توجیه ناکامی خود، کاسه و کوزه‌ها را بر سر قهرمان غرب آسیا می‌شکنند آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس تقصیری در شرایط اخیر ندارد. تنها گناه قهرمان چهار دوره لیگ، حضور در فینال آسیاست اما با همه این بی‌مهری‌ها، همواره خود را مطیع برنامه‌ریزی لیگ می‌دانیم.

قبل از سفر به قطر و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، بدون اینکه توضیحی به باشگاه پرسپولیس داده شود، دیدار با ذوب‌آهن اصفهان لغو شد که تبعات این موضوع را امروز در فوتبال ایران می‌بینیم. هنوز هیچ دلیلی برای لغو آن بازی عنوان نشده و حتی نامه‌های ما بی‌جواب مانده است. از سوی دیگر، اعتراضی به برنامه‌های قبلی و فعلی سازمان لیگ نداشته‌ایم زیرا به عنوان حرفه‌ای‌ترین باشگاه ایران خود را ملزم به حرکت در مسیر برنامه‌های سازمان لیگ و ارگان‌های تصمیم‌ساز می‌دانیم و هرگز وارد مسیری نمی‌شویم که ناکامی‌های خود را به گردن باشگاه‌های دیگر بیاندازیم.

افرادی که با مصاحبه‌های خود، تمام معادلات لیگ را بهم ریختند و در کوران مسابقات فصل، درخواست دادند پرسپولیسی که درگیر فینال است، باید ابتدا بازی‌های عقب‌افتاده خود را برگزار کند و سپس وارد دربی شود، هرگز فکر امروز را نمی‌کردند که خودشان به دردسر بیافتند و حالا حرف و کلام‌شان ١٨٠ درجه دچار تغییر شده است. سایر دوستان هم طوری صحبت می‌کنند که انگار مدیریت و کادرفنی پرسپولیس طراح مسابقات لیگ است و زمان بازی‌ها را تعیین می‌کند.

موفقیت‌ سال‌های اخیر پرسپولیس به جای اینکه به پیشرفت فوتبال ایران کمک کند، فضایی را برای سودجویان و فرصت‌طلبان ایجاد کرده تا از طریق حمله به باشگاه سرخپوش ایران، به فکر فرار از ناکامی باشند اما حقیقت هرگز پنهان نمی‌ماند و طرفداران باهوش و باتدبیر فوتبال کشورمان بهتر از گذشته درک کرده‌اند چه کسانی مشغول توجیه عملکرد خود هستند. باشگاه پرسپولیس بار دیگر همه ارکان جامعه فوتبال را به آرامش دعوت کرده و اظهار امیدواری می‌کند دوستان به جای غوغاسالاری، راه و رسم پیشرفت را از مسیر کار و تلاش بسازند وگرنه با اعتراض و مقصر قلمداد کردن دیگران، هیچ گره‌ای باز نمی‌شود.

 

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ss 8 دی 1399 / 3:08 قبل از ظهر

    خداوکیلی که خیلی رو دارید انقدر که به سنگ پا قزوین گفتین زکی……

  • محمد 7 دی 1399 / 8:59 بعد از ظهر

    انقد احمق ن که نمیدونن اعتراض همه به اون بابا مسعود ه که همه تصمیماتش برای حمایت از ایناس و تضعیف بقیه . یا فهیمدن خودشونو میزنن به نفهمی یا کلاً نفهمن و نمی فهمن که توی این ۴ سال بابا مسعود براشون جام اورده نه خودشون . هی تاریخ شروع لیگ و عقبل جلو کن بازی کنسل کن مربی فراری بده یحیی رو به زور بیار و … تهش اینطوری رسوا میشه .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید