کد خبر:17751
پ

استوری جنجالی امید عالیشاه و کنایه به سرمربی پرسپولیس | مقصد تراکتور؟

امید عالیشاه وینگر تیم پرسپولیس که به شدت از یحیی گل محمدی بابت بازی ندادن به او در دربی دلخور بود به نظر می رسد ساز جدایی اش در نیم فصل را کوک کرده و احتمالا بار  دیگر او را در لباس تراکتور خواهیم دید.   استوری جنجالی امید عالیشاه | مقصد تراکتور؟ او با […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

امید عالیشاه وینگر تیم پرسپولیس که به شدت از یحیی گل محمدی بابت بازی ندادن به او در دربی دلخور بود به نظر می رسد ساز جدایی اش در نیم فصل را کوک کرده و احتمالا بار  دیگر او را در لباس تراکتور خواهیم دید.

 

استوری جنجالی امید عالیشاه | مقصد تراکتور؟

او با انتشار یک استوزی کنایه آمیز، طعنه سنگینی به شخصیت واقعی گل محمدی زد تا مشخص شود رابطه او با سرمربی چندان خوب نیست.

عالیشاه که در بازی ذوب آهن تک گل پرسپولیس را به ثمر رسانده بود انتظار نیمکت نشینی در بازی مقابل سپاهان و عدم بازی در دربی را نذاشت و به نظر می رسد به این نتیجه رسیده که جایی در تفکرات گل محمدی ندارد و به نیز همانطور نگاه می شود که به محمد انصاری نگاه می شود و تنها زمانی به آنها بازی می رسد که کادر فتی دستش بسته و خالی باشد.

عالیشاه که در زمان کالدزون نیز قصد حدایی از پرسپولیس را داشت با درخواست یحیی در تیم ماند اما تغییری در نیمکت نشینی او به وجود نیامد تا دلخوری او از سرمربی پرسپولیس افزایش پیدا کند و تصمیم به جدایی بگیرد.

او در استوری خود تصویری از خودش با لباس تراکتور را منتشر کرده که به نظر می رسد سیگنالی برای پیوستنش به تراکتور است.

 

 

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • مسعود 18 ژانویه 2021 / 11:56 ق.ظ

    بنظر من اگر یحیی در دقایق پایانی بجای رمضانی از عالیشاه استفاده میکرد ،پرسپولیس دربی را برنده میشد.چون عالیشاه دربی باز وباتجربه بود.وقبلا هم در دربی به استقلال گل زده.پس از بیرون رفتن عبدی دفاع های استقلال آزاد شدند وروی دروازه فشار وارد شد،بودن عالیشاه با توجه به سرعت وتکنیک وگلزنی خیلی بهتر از رمضانی بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید