کد خبر:34897
پ

راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از سایت فیفا

سایت فیفا، فروش بلیت های جام جهانی قطر را آغاز کرده است. در ادامه این مطلب راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با هم یاد می گیریم.   قیمت تور جام جهانی ۲۰۲۲ قطر   راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بلیت های جام جهانی قطر هم اکنون به فروش […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سایت فیفا، فروش بلیت های جام جهانی قطر را آغاز کرده است. در ادامه این مطلب راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با هم یاد می گیریم.

 

قیمت تور جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

 

راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

بلیت های جام جهانی قطر هم اکنون به فروش می رسد. مانند هر رویداد مهم دیگری، رزرو صندلی برای یکی از بزرگترین نمایش های جهان به سادگی بارگیری برنامه بلیط مورد علاقه خود و کلیک کردن روی چند دکمه نیست. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه خرید بلیط جام جهانی قطر ۲۰۲۲ بدانید که فقط از ۱۱ دلار شروع می شود. از بسیاری جهات، جام جهانی قطر می تواند قابل دسترس ترین جام جهانی باشد که همه ورزشگاه ها در فاصله ۴۵ مایلی از یکدیگر قرار دارند. از راه‌های دیگر، جام جهانی قطر می‌تواند کمترین امکان را برای تماشاگران داشته باشد، با پرسش‌هایی درباره زیرساخت‌ها و محل اقامت هنوز پاسخ داده نشده است. (همچنین این سوال وجود دارد که آیا می خواهید از ملتی حمایت کنید که متهم به استفاده از نیروی کار برده برای ساختن استادیوم هایش شده است.) با این وجود، این محبوب ترین رویداد ورزشی در جهان است و تقاضا زیاد خواهد بود.

 

تاریخ شروع بلیت فروشی جام جهانی ۲۰۲۲

فیفا شروع فروش بلیت های جام جهانی ۲۰۲۲ را در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ اعلام کرد. اولین دوره فروش تا ۸ فوریه ادامه دارد. اگر می خواهید بدانید چگونه بلیت های جام جهانی بخرید، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

آموزش خرید بلیت جام جهانی ۲۰۲۲

 برای خرید بلیط جام جهانی، باید یک حساب کاربری در سایت فیفا ایجاد کنید و برای بلیط های خاصی درخواست دهید. در صورت پذیرش، هزینه آنها را پرداخت می کنید، Fan ID دریافت می کنید و با تور جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر می روید. فروش بلیت های جام جهانی در سه مرحله انجام خواهد شد. اولین دوره از ۱۹ ژانویه تا فوریه اجرا می شود. ۸، ۲۰۲۲٫ مرحله دوم حداقل یک ماه بعد برگزار می شود، هرچند تاریخ خاصی اعلام نشده است. اگر درخواست‌های بیشتری نسبت به بلیط‌های موجود دریافت شود، دو مرحله اول هر دو بلیط را از طریق قرعه‌کشی تصادفی اهدا می‌کنند. مرحله سوم بر اساس سرویس اول خواهد بود و بیشتر درست قبل و در طول جام جهانی انجام می شود. برای درخواست بلیط جام جهانی، اینجا را کلیک کنید، انتخاب کنید که آیا طرفدار بین‌المللی هستید یا مقیم قطر، سپس وارد سیستم می‌شوید/یک حساب ایجاد می‌کنید و در نهایت به لیستی از گزینه‌های خرید بلیط هدایت می‌شوید. اگر تقاضا زیاد باشد ممکن است مجبور شوید در یک صف منتظر بمانید.
راهنمای نحوه خرید بلیت جام جهانی 2022 قطر

در حال حاضر می‌توانید برای بازی‌های انفرادی خاصی مانند بازی افتتاحیه، یک مسابقه مرحله یک شانزدهم نهایی (برای طرفداران مکزیک) یا فینال بلیت بخرید. شما همچنین می توانید برای یک تیم خاص بلیط بخرید، حتی تیمی که هنوز واجد شرایط نیست (برای آمریکایی ها ). به این ترتیب، می‌توانید بلیط‌های هر سه بازی گروهی، هر چهار بازی احتمالی دور حذفی یا هر هفت مسابقه احتمالی را انتخاب کنید. برای هر بسته، می توانید برای هر مسابقه حداکثر شش بلیط درخواست دهید. بلیط های دسترسی نیز موجود است. در حال حاضر، شما نمی توانید برای محصولات مختلف بلیط برای یک مسابقه یا برای مسابقاتی که در یک روز برگزار می شوند، درخواست دهید. این مکانیزم برای جلوگیری از گرفتن بلیط های متعدد برای یک مسابقه توسط طرفداران است. هنگامی که برای بلیط یا گروهی از بلیط ها درخواست دادید، باید منتظر بمانید. فیفا به هواداران اطلاع می‌دهد که آیا درخواست‌های آنها برای مرحله اول موفقیت‌آمیز بوده یا خیر. اگر موفق باشید، قبل از از دست دادن بلیط ها برای مرحله بعدی فروش، مهلتی به شما داده می شود تا هزینه بلیط ها را بپردازید.اما قیمت بلیط های جام جهانی برای قطر ۲۰۲۲ چقدر است؟
همانطور که در بالا ذکر شد، بلیط های جام جهانی از ۱۱ دلار شروع می شود که ارزان تر از مسی برگر و یک دلار بیشتر از ارزان ترین بلیط های جام جهانی زنان ۲۰۱۹ است. متأسفانه، ارزان‌ترین بلیط‌ها برای ساکنان قطر رزرو شده‌اند، اما نگران نباشید. به جز بازی افتتاحیه که از ۲۹۷ دلار شروع می شود، مسابقات مرحله گروهی حدود ۶۷٫۵۰ دلار برای ارزان ترین صندلی های دسته ۳ و ۲۱۶ دلار برای صندلی های رده ۱ هزینه دارد. بسته های مهمان نوازی از ۹۵۰ دلار برای مسابقات مرحله گروهی برای کسانی که پول زیادی دارند شروع می شود.
بازی افتتاحیه: ۲۹۷-۶۰۷٫۵۰ دلار
مرحله گروهی: ۶۷٫۵۰-۲۱۶ دلار
دور یک شانزدهم: ۹۴٫۵۰-۲۷۰ دلار
مرحله یک چهارم نهایی: ۲۰۲٫۵۰-۴۱۸٫۵۰ دلار
نیمه نهایی: $۳۵۱-۹۳۹٫۶۰
مسابقه رده بندی: ۲۰۲٫۵۰-۴۱۸٫۵۰ دلار
نهایی: ۵۹۴-۱۵۷۹٫۵۰ دلار
بلیت جام جهانی قطر
هنگام خرید بلیط جام جهانی باید چند نکته را به خاطر بسپارید. اول اینکه همه قیمت ها به QAR (ریال قطر) می باشد. در حال حاضر نرخ مبادله ۱ QAR تا ۰٫۲۷ دلار است، بنابراین یک راه سریع برای بدست آوردن قیمت تقریبی تقسیم عدد QAR بر چهار است. (من برای تبدیل قیمت های ذکر شده در بالا محاسبه کرده ام.) علاوه بر این، اگر مقیم قطر هستید، تنها یک راه برای پرداخت بلیط جام جهانی وجود دارد: با کارت ویزا. خوشبختانه، طرفداران بین المللی می توانند از کارت های پرداخت دیگری استفاده کنند، اما فیفا تمام تلاش خود را می کند تا اسپانسر خود را تقویت کند. ممکن است بخواهید یک کارت ویزا را در بین کارتهای مالی خود داشته باشید. نحوه سفر به قطر اگر بتوانید بلیط جام جهانی ۲۰۲۲ را بدست آورید، پس از آن وظیفه خواهید داشت تا بفهمید که چگونه به قطر بروید و برای مدت طولانی که قصد شرکت در مسابقات را دارید، بمانید. پیدا کردن پروازهای داخل و خارج از قطر چندان سخت نیست، زیرا قطر ایرویز مستقیماً به بیش از ۱۷۰ نقطه از جمله ۱۲ نقطه در ایالات متحده پرواز می کند. شما می خواهید Nintendo Switch خود را قبل از سفر شارژ کنید زیرا سفر کوتاهی نیست. پروازها از نیویورک به دوحه حدود ۱۲٫۵ ساعت است، در حالی که از لس آنجلس نزدیک به ۱۶ ساعت است.

اسکان در قطر در طول جام جهانی ۲۰۲۲

قطر متعهد شده است که ۱۶۵۰۰۰ تا ۱۷۵۰۰۰ اتاق (حدود ۳٫۶ میلیون شب اتاق) تا نوامبر ایجاد کند، اما انتظار می رود که ۱٫۵ میلیون بازدید کننده در طول مسابقات یک ماهه داشته باشند، بنابراین اسکان می تواند یک مشکل باشد. گزینه‌ها در حال حاضر شامل هتل‌ها، اجاره آپارتمان، هتل‌های شناور (کشتی‌های تفریحی در بندر دوحه) و «دهکده‌های هوادار» هستند که ممکن است فقط در بیابان کمپینگ باشند. احتمالاً می خواهید در اسرع وقت محل اقامت خود را پیدا کنید تا مطمئن شوید که مکانی برای خواب دارید. برخی از افراد حتی پیشنهاد کرده اند که برای مسابقه از کشور همسایه پرواز کنید و سپس به عقب برگردید. در قطر می توانید از مترو دوحه استفاده کنید که برای بلیط یک روزه ۱٫۶۵ دلار است. پنج استادیوم از هشت استادیوم به مترو متصل هستند و بقیه با اتوبوس های شاتل قابل دسترسی هستند. مانند هر شهر بزرگ این روزها، تعداد زیادی اسکوتر برقی در اطراف شهر برای اجاره وجود دارد.

در قطر به کجا برویم؟

قطر دقیقاً کشور بزرگی نیست، بنابراین گزینه های شما تا حدودی محدود است. اولین گزینه پیشنهادی توسط برخی از روابط عمومی قطری که برای من فرستاده شد این است که «سفری به صحرا» داشته باشید که در آن می‌توانید «سواری ترن هوایی مانند تپه شنی» را تجربه کنید. به احتمال زیاد اگر در دوحه هستید، زمانی در صحرا خواهید بود. سعی کنید از آن لذت ببرید.
گزینه های دیگر در قطر عبارتند از: بازار سوق واقف، شترسواری مورد علاقه نیمار، موزه ها، ورزش ها (گلف، تنیس، اسکواش)، دهکده فرهنگی کاتارا، مرکز خرید، مروارید قطر (جزیره/ مارینا عجیب و غریب مصنوعی)، ساحل و جزیره ارغوانی، یکی از شگفتی های طبیعی کشور. یا فقط در هتل خود بمانید، مست شوید و سایر مسابقات جام جهانی را تماشا کنید.
کلیدواژه : جام جهانی 2022

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید