کد خبر:39541
پ

6 بازیکن پرسپولیس که از حضور دیاباته عصبانی هستند کدامند؟

شاید با حضور دیاباته در پرسپولیس، کادر فنی و هواداران این تیم خشنود شده باشند اما بد نیست بدانید 5 بازیکن پرسپولیس به شدت از این تصمیم یحیی گل محمدی ناراحت و عصبانی هستند. خبرهای جدید پرسپولیس عیسی آل کثیر اولین بازیکنی که حسابی از این انتقال دلخور شده، کسی نیست جز عیسی ال کثیر […]

شاید با حضور دیاباته در پرسپولیس، کادر فنی و هواداران این تیم خشنود شده باشند اما بد نیست بدانید 5 بازیکن پرسپولیس به شدت از این تصمیم یحیی گل محمدی ناراحت و عصبانی هستند.

خبرهای جدید پرسپولیس

عیسی آل کثیر

اولین بازیکنی که حسابی از این انتقال دلخور شده، کسی نیست جز عیسی ال کثیر که گلهای مهمی برای پرسپولیس به ثمر رساند و انتظار داشت باشگاه یک نیم فصل منتظر بازگشت او بماند اما یحیی عملاً نشان داد هیچ علاقه ای به بازگشت عیسی به جمع پرسپولیس ندارد و جذب دو مهاجم خارجی تراز اول به منزله پایان حضور آل کثیر در پرسپولیس خواهد بود.

 

مهدی عبدی

شاید ناراحت ترین بازیکن در جمع بازیکنان فعلی پرسپولیس کسی نباشد جز مهدی عبدی. او که در ابتدای فصل پیشنهاد تیم پرتغالی را در جیب داشت، با مخالفت یحیی در تیم ماندگار شد و حالا با حضور دیاباته و لوکادیا، هیچ شانسی برای بازی کردن در تیم ندارد و در اوج خوش شانسی باید به انتظار 10 دقیقه بازی در دقایق پایانی بازیها باشد.

 

امید عالیشاه

نفر بعدی که احتمالاً دل خوشی از حضور دیاباته در پرسپولیس ندارد، امید عالیشاه است که اگرچه به تازگی به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کرده بود اما ظاهراً با حضور دیاباته، دوباره می بایست به نیمکت ذخیره ها بازگردد!

 

سیامک نعمتی

سیامک نعمتی هم یکی از بازیکنانی است که حساب ویژه ای بر روی فیکس بازی کردن در فصل جاری باز کرده بود اما عملکرد خوب اسماعیلی فر در جناح راست و ترافیک بازیکن در خط میانی و حالا حضور دیاباته در خط حمله، تقریباً شانس فیکس بازی کردن او را صفر کرده است چرا که انتخاب یحیی برای سه هافبک میانی اش ترابی، رفیعی و صادقی خواهند بود.

 

حامد پاکدل

حامد پاکدل شاید بدشانس ترین بازیکن پرسپولیس در دو فصل گذشته باشد که به محض اوج گیری مصدوم شده و هر بار هم که از مصدومیت بازگشته، با اوج گیری یک بازیکن پرسپولیس و حالا جذب دو مهاجم خارجی مواجه شده که انتخاب او به عنوان بازیکن فیکس خط حمله را به اولویت چهارم یحیی تبدیل کرده است.

 

وحید امیری

عملکرد خوب علی نعمتی در دفاع چپ، جا را برای وحید امیری هم تنگ کرده چرا که پرسپولیس کهکشانی چنان بسته شده که جا برای بازی کردن امیری در دفاع چپ، هافبک چپ یا وینگر چپ وجود ندارد.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید