کد خبر:17890
پ

کنعانی زادگان تا پایان نیم فصل بازی های پرسپولیس را از دست داد

پس از اینکه میزان مصدومیت حدودی سیدجلال حسینی اعلام شد رسانه خبر ورزشی از دوری 4 هفته ای محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس گفت تا مشخص شود، مصدومیت این بازیکن از ناحیه همسترینگ هم کار دست خود او داده و هم کادر فنی پرسپولیس را به یک چالش و بحران بزرگ به نام بدون مدافع […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

پس از اینکه میزان مصدومیت حدودی سیدجلال حسینی اعلام شد رسانه خبر ورزشی از دوری 4 هفته ای محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس گفت تا مشخص شود، مصدومیت این بازیکن از ناحیه همسترینگ هم کار دست خود او داده و هم کادر فنی پرسپولیس را به یک چالش و بحران بزرگ به نام بدون مدافع وسط رو به رو کرده است.

 

کنعانی زادگان تا پایان نیم فصل بازی های پرسپولیس را از دست داد

کنعانی زادگان تا پایان نیم فصل بازی های پرسپولیس را از دست داد

تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر موفق شد فولاد خوزستان را با نتیجه دو بر یک شکست بدهد.

البته برتری سرخ‌پوشان پس از چهار بازی تبعاتی برای آنها داشت و محمد حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شدند.

پس از تست MRI این دو بازیکن کنعانی زادگان دچار کشیدگی همسترینگ درجه دو شده و به همین دلیل دست کم نیاز به ۴-۳ هفته درمان دارد. وی باید از فردا فیزیوتراپی و کارهای درمانی خود را شروع کند.

از طرفی کاپیتان پرسپولیس هم با وجود وضعیت بهتری که نسبت به کنعانی زادگان دارد دچار مصدومیت درجه یک همسترینگ شده اما کادر پزشکی این تیم در تلاش است وی را به بازی بعدی شاگردان یحیی گل‌محمدی مقابل آلومینیوم اراک برساند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید