کد خبر:6002
پ

کریستیانو رونالدو به علت نیش زنبور از فهرست پرتغال خط خورد

کریستیانو رونالدو به علت گزیدگی زنبور که ساق پای راست او را هدف قرار داد، به دو بازی آتی تیم ملی پرتغال در لیگ ملتهای اروپا ۲۰۲۰ نخواهد رسید.   پخش زنده لیگ ملتهای اروپا ۲۰۲۰   کریستیانو رونالدو به علت گزیدگی زنبور از فهرست پرتغال خط خورد فدراسیون فوتبال پرتغال با انتشار بیانیه ای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

کریستیانو رونالدو به علت گزیدگی زنبور که ساق پای راست او را هدف قرار داد، به دو بازی آتی تیم ملی پرتغال در لیگ ملتهای اروپا ۲۰۲۰ نخواهد رسید.

 

پخش زنده لیگ ملتهای اروپا ۲۰۲۰

 

کریستیانو رونالدو به علت گزیدگی زنبور از فهرست پرتغال خط خورد

کریستیانو رونالدو به علت گزیدگی زنبور از فهرست پرتغال خط خورد

فدراسیون فوتبال پرتغال با انتشار بیانیه ای رسمی این خبر را رسانه ای کرد و علت این اتفاق را مصرف آنتی بیوتیک برای درمان سریع نیش خوردگی رونالدو عنوان کرد. پرتغال امشب در اولین بازی خود در لیگ ملتهای اروپا فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱ به مصاف کرواسی خواهد رفت که پخش زنده آن از سایت بتاکاپ انجام می شود.

 

برنامه بازیهای لیگ ملتهای اروپا ۲۰۲۰

 

بدین ترتیب رونالدو بسیاری از زمان سال ۲۰۲۰ را به علت ویروس کرونا از دست داد و همچنان در عدد ۹۹ در تعداد گلهای ملی باقی مانده است و این در حالیست که علی دایی با ۱۰۹ گل در صدر جدول بیشترین گلهای ملی در تاریخ فوتبال جهان قرار دارد.

گفته می شود او به بازی چهارشنبه پرتغال مقابل سوئد خواهد رسید اما احتمالاً به واسطه عدم آمادگی بدنی در آن بازی نیز به طور کامل بازی نکند.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید