کد خبر:34671
پ

پرسپولیس چند جای خالی دارد؟

🔺با باز شدن رسمی پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران، تیم‌های حاضر در لیگ برتر چهار هفته فرصت خواهند داشت تا اقدامات لازم را برای ویرایش لیست بازیکنان خود انجام داده و مربیان باشگاهی این فرصت را در اختیار دارند تا بازیکنانی را در لیست مازاد یا خرید خود قرار دهند. 🔺بر اساس قوانین […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

🔺با باز شدن رسمی پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران، تیم‌های حاضر در لیگ برتر چهار هفته فرصت خواهند داشت تا اقدامات لازم را برای ویرایش لیست بازیکنان خود انجام داده و مربیان باشگاهی این فرصت را در اختیار دارند تا بازیکنانی را در لیست مازاد یا خرید خود قرار دهند.

🔺بر اساس قوانین نقل و انتقالاتی فوتبال ایران، هر تیم در نقل و انتقالات زمستانی مجاز به جذب ۶ بازیکن جدید است و مازاد بر این سهمیه، هر باشگاه مجاز به جذب سه بازیکن جدید با شرایط «آزاد» خواهد بود.

🔺براین اساس باشگاه پرسپولیس با توجه به این که در پایان نقل و انتقالات ابتدای فصل تنها ۱۸ بازیکن را در لیست بزرگسال خود جای داد، همچنان ۲ جای خالی در لیست دارد که می تواند این دو جای خالی را پر کند. این درحالی است که یحیی گل محمدی هنوز در مورد رادشوویچ و آل کثیر تصمیمی نگرفته و در صورتی که این دو بازیکن را از لیست کنار بگذارد، می تواند سهمیه جای خالی خود در لیست بزرگسالان را به عدد ۴ برساند.

🔺از این رو لیست بازیکنان پرسپولیس در حال حاضر دو جای خالی دارد که در صورت قطعی شدن جدایی بوژیدار رادوشویچ و کنار گذاشته شدن عیسی آل کثیر از لیست (با توجه به مصدومیت طولانی مدت این بازیکن)، دو جای خالی دیگر به آن اضافه خواهد شد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • رضا 28 دی 1400 / 11:49 بعد از ظهر

    جمشید نور شرق اعلام کرده تا پول پدیده را ندهند پنجره نیم فصل باز نمی شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید