کد خبر:35267
پ

واکنش قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال: از مجیدی ممنونم

امین قاسمی‌ نژاد بازیکن استقلال که به صورت قرضی راهی گل‌گهر سیرجان شده است، می گوید به دنبال فرصت بیشتر و حفظ آمادگی راهی سیرجان شده است. واکنش قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال: از مجیدی ممنونم به گزارش بتاکاپ، در حالیکه صبح امروز اخباری مبنی بر مخالفت فرهاد مجیدی با جدایی امین قاسمی نژاد مطرح شده […]

امین قاسمی‌ نژاد بازیکن استقلال که به صورت قرضی راهی گل‌گهر سیرجان شده است، می گوید به دنبال فرصت بیشتر و حفظ آمادگی راهی سیرجان شده است.

واکنش قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال: از مجیدی ممنونم

واکنش قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال: از مجیدی ممنونم

به گزارش بتاکاپ، در حالیکه صبح امروز اخباری مبنی بر مخالفت فرهاد مجیدی با جدایی امین قاسمی نژاد مطرح شده بود، اما این شایعات صحت نداشت و مسئله اختلاف دو طرف، تنها بر سر جدایی قرضی و یا قطعی این بازیکن بود. به هر شکل، قاسمی نژاد پس از توافق با مدیران استقلال، راهی گل گهر سیرجان شد تا نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم را به صورت قرضی در سیرجان توپ بزند.

در همین رابطه، امین قاسمی‌ نژاد درباره جدایی‌اش از استقلال و حضور در گل گهر گفت:

با توجه به ترافیک خط حمله فرصت زیادی به من در نیم فصل نرسید. با توجه به این موضوع گفتگویی با آقای مجیدی داشتم تا برای حفظ آمادگی و شرایط فوتبالی‌ام اجازه جدایی به من داده شود. باید تشکر ویژه‌ای از ایشان و همچنین آقای آجورلو داشته باشم که فرصت دادند تا نیم فصل را به صورت قرضی راهی گل گهر سیرجان شوم.

وی ادامه داد:

نیم فصل از استقلال جدا شدم و به صورت قرضی در گل گهر خواهم بود و در پایان فصل بار دیگر به این تیم بازخواهم گشت. بار دیگر از آقای مجیدی و آجورلو بابت مساعدت در مسیر این جدایی تشکر می‎‌‌کنم.

مهاجم تازه وارد گل گهر درباره حضور در این تیم می گوید:

در ابتدای فصل نیز این تیم به دنبال جذب من بود که قسمت نشد. اما اکنون امیدوارم در نیم فصلی که در گل گهر حضور خواهم داشت بتوانم شرایط خوبی را دنبال کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید