کد خبر:22699
پ

واکنش سازمان لیگ به کناره گیری ماشین سازی از لیگ برتر و شایعه 15 تیمی شدن

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص ماجراهای چند روز اخیر ماشین‌ سازی و نامه نگاری‌های انجام شده گفت: این مناسبات بین هیات فوتبال آذربایجان شرقی و باشگاه صورت گرفته است. معمولا انتقال مالیکت است و انصراف مالیکت نداریم. به عنوان مثال من نمی‌توانم بگویم این خودرو یا خانه برای من نیست، بلکه […]

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص ماجراهای چند روز اخیر ماشین‌ سازی و نامه نگاری‌های انجام شده گفت: این مناسبات بین هیات فوتبال آذربایجان شرقی و باشگاه صورت گرفته است. معمولا انتقال مالیکت است و انصراف مالیکت نداریم. به عنوان مثال من نمی‌توانم بگویم این خودرو یا خانه برای من نیست، بلکه مالکیت آن را انتقال می‌دهم. ممکن است مالکیت را انتقال بدهند که این موضوع بحث‌های حقوقی دارد.

🔹ضمن اینکه ما انصراف از لیگ نداریم. انصراف از لیگ برای قبل از شروع مسابقات است. الان که در میانه مسابقات هستیم کناره‌گیری از مسابقات است و حکم آن را ارکان قضایی فدراسیون مشخص می‌کنند. ان‌شاالله به آن درجه و اتفاقات نرسد اما قاعدتا این موضوع وارد تصمیمات حقوقی می‌شود. سازمان لیگ برگزار کننده مسابقات است و تا زمانی هم که رسما از طرف باشگاه به ما اعلام نشود، تصمیم‌گیری خاصی نداریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید