کد خبر:12304
پ

متمم قرارداد بشار، روی هوا | هافبک عراقی تا پایان لیگ بیستم پرسپولیسی می‌ماند؟

به نظر می رسد استعفای مهدی رسول پناه از سمتش در باشگاه پرسپولیس، برنامه های بشار رسن در این تیم را به هم ریخته است.     متمم قرارداد بشار، روی هوا | هافبک عراقی تا پایان لیگ بیستم پرسپولیسی می‌ماند؟ در قرارداد رسن با پرسپولیس عنوان شده که او از نیم‌فصل می‌تواند بدون مشکلی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به نظر می رسد استعفای مهدی رسول پناه از سمتش در باشگاه پرسپولیس، برنامه های بشار رسن در این تیم را به هم ریخته است.

 

 

متمم قرارداد بشار، روی هوا | هافبک عراقی تا پایان لیگ بیستم پرسپولیسی می‌ماند؟

متمم قرارداد بشار، روی هوا|هافبک عراقی تا پایان لیگ بیستم پرسپولیسی می‌ماند؟

در قرارداد رسن با پرسپولیس عنوان شده که او از نیم‌فصل می‌تواند بدون مشکلی پرسپولیس را ترک کند و اگر او بخواهد مطابق قراردادش عمل کند حداقل تا نیمه راه لیگ باید پیراهن سرخ را برتن کند. ظاهرا زمانی که رسن به دنبال جدایی بود، رسول‌پناه برای حفظ این بازیکن مبلغی را به قراردادش اضافه و با او توافق کرد که بعد از فینال آسیا اگر پیشنهادی داشت به آن پاسخ مثبت بدهد اما ظاهرا این موضوع تنها به صورت شفاهی به بشار اعلام شد و پیش از اینکه این بازیکن بخواهد آن را به‌عنوان یک متمم به قراردادش اضافه کند، رسول‌پناه از سمت خود استعفا کرد تا دست رسن برای عملی شدن وعده‌هایی که به او داده شد بسته باشد و این یعنی او نمی‌تواند به خواست خودش بعد از فینال آسیا تیم را ترک کند.

?همچنین رسول‌پناه برای نگه داشتن بشار رسن وعده اضافه شدن ۲۰۰ هزار دلار دیگر به قرارداد این بازیکن داده بود ولی این موضوع هم قرار بود بعد از طرح در جلسه هیات‌مدیره به قرارداد رسن اضافه شود که درنهایت این اتفاق نیفتاد و حالا هم بعید به نظر می‌رسد که مدیران جدید زیربار این مبلغ بروند و تنها راهی که بشار برای رسیدن به خواسته‌هایش دارد این است که رسول‌پناه را پیدا کند.

منبع
فرهیختگان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید