کد خبر:12913
پ

عکسی عجیب از تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 | کارخانه تولید مربی برانکو

تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 نفراتی را در ترکیب اصلی و ثابت خود داشت که حالا به چهره‌هایی تبدیل شده‌اند که در زمره مربیان در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند. نفراتی چون ابراهیم میرزاپور، یحیی گل‌محمدی، محمد نصرتی، رحمان رضایی، حسین کعبی، جواد نکونام و… از جمله چهرهایی بودند که در جام […]

تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 نفراتی را در ترکیب اصلی و ثابت خود داشت که حالا به چهره‌هایی تبدیل شده‌اند که در زمره مربیان در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند.

عکسی عجیب از تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 | کارخانه تولید مربی برانکو

نفراتی چون ابراهیم میرزاپور، یحیی گل‌محمدی، محمد نصرتی، رحمان رضایی، حسین کعبی، جواد نکونام و… از جمله چهرهایی بودند که در جام جهانی 2006 ترکیب اصلی تیم ملی ایران در زمان برانکو را تشکیل می‌دادند و حال این نفرات همگی به جرگه مربیان پیوسته اند.

8 مربی فعلی از 11 بازیکن ثابت!

در عکسی که در این خبر می‌بینید، از جمع 11 بازیکن، 8+1 مربی به فوتبال ایران معرفی شده‌اند. از نفرات حاضر در این عکس به جز آندو تیموریان و با احتساب علی کریمی که یکی، دو فصلی است در تیمی مربیگری نمی کند، دیگر نفرات را امروز را روی نیمکت مربیگری می‌بینیم.

4 سرمربی از جمع شاگردان پروفسور

از جمع شاگردان پروفسور در جام جهانی 2006، یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس، رحمان رضایی در ذوب‌آهن، محمد نصرتی در پارس جنوبی جم و جواد نکونام در فولاد خوزستان به عنوان مردان اول کادر فنی تیم‌هایشان فعالیت ویژه فوتبالی دارند.

دستیارانی در راه سرمربیگری!

از جمع شاگردان برانکو در 14 سال پیش 4 بازیکن ملی پوش در حال حاضر در تیم‌های مخلتف به عنوان دستیار مشغول هستند.

ابراهیم میرزاپور، حسین کعبی، مهرزاد معدنچی و وحید هاشمیان مردانی هستند که حالا در کنار سرمربیان بزرگی کار می‌کنند و چه بسا در سال‌های نه چندان دور این شرایط را به دست بیاورند که به عنوان سرمربی به کار مربیگری خود ادامه دهند.

مهدوی‌کیا مرد همه کاره فوتبال پایه

مهدی مهدوی‌کیا که در تیم‌های پایه توسط علی دوستی مهر پرورش داده شد و به عنوان یکی از چهره‌های سرشناس فوتبال ایران سال‌های زیادی را خوش درخشید حالا در زمینه تیم های پایه و آکادمی‌های فوتبال معتبر فعالیت کرده و در این زمینه دستی برآتش فوتبال دارد.

منبع
برنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید