کد خبر:1594
پ

علی علیپور جانشین طارمی در ریوآوه

عملکرد درخشان مهدی طارمی در لیگ پرتغال احتمال پیوستن او را به یکی از تیم های قدرتمند این کشور بیشتر کرده و از این رو باشگاه ریوآوه قصد دارد مجددا یک مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرد. از این رو نشریه پرتغالی رکورد در خبری اختصاصی با عنوان «طارمی شماره 2؟ پیشرفت ریوآوه در مذاکره […]

عملکرد درخشان مهدی طارمی در لیگ پرتغال احتمال پیوستن او را به یکی از تیم های قدرتمند این کشور بیشتر کرده و از این رو باشگاه ریوآوه قصد دارد مجددا یک مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرد. از این رو نشریه پرتغالی رکورد در خبری اختصاصی با عنوان «طارمی شماره 2؟ پیشرفت ریوآوه در مذاکره با علیپور» مدعی شد که باشگاه ریو‌آوه پرتغال که مهدی طارمی در آن توپ می‌زند، علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس را به عنوان جانشین وی در نظر گرفته تا در صورتی که طارمی در پایان فصل به تیمی دیگر ملحق شد، جای او خالی نماند.
یک سایت پرتغالی به نقل از نشریه رکورد نوشته است: «برای طارمی که احتمال دارد در پایان فصل، ویلا دوکنده (منطقه‌ای در شمال پرتغال که ریوآوه در آن مستقر است) را ترک کند، کمبود جانشین وجود ندارد اما امکان دارد که بازیکنی دیگر از ایران جانشین او شود. علی علیپور 24 ساله در حال حاضر در خدمت باشگاه پرسپولیس قرار دارد و تاکنون سه بار هم برای تیم ملی ایران به میدان رفته است. او تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و مقامات باشگاه ریوآوه او را به عنوان کاندیدایی برای جانشینی طارمی در نظر گرفته‌اند. فصل 18-2017 بهترین فصل دوران بازیگری علیپور بود که در آن در 40 بازی‌اش 24 گل زد. البته آمار او در این فصل هم تحسین‌برانگیز هستند چرا که در 6 بازی هشت گل زده است.»

در هفته‌های اخیر چند رسانه پرتغالی گزارش کرده‌اند که طارمی در پایان فصل از ریوآوه جدا می‌شود و از تیم‌هایی مانند پورتو، اسپورتینگ لیسبون و بنفیکا به عنوان مشتریان او یاد شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید