کد خبر:13129
پ

شوک به پرسپولیس | عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس خارج شد؟

عیسی آل کثیر که طبق حکم کمیته انضباطی و تایید کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا 6 ماه محروم شده است لحظاتی قبل وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد تا درر خصوص فسخ یا عدم فسخ قراردادش تصمیم گیری شود.   شوک به پرسپولیس | عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس خارج شد؟ مسئولان باشگاه پرسپولیس برای […]

عیسی آل کثیر که طبق حکم کمیته انضباطی و تایید کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا 6 ماه محروم شده است لحظاتی قبل وارد ساختمان باشگاه پرسپولیس شد تا درر خصوص فسخ یا عدم فسخ قراردادش تصمیم گیری شود.

 

شوک به پرسپولیس | عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس خارج شد؟

شوک به پرسپولیس | عیسی آل کثیر از فهرست پرسپولیس خارج شد

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای ثبت قراداد یک بازیکن جدید لیگ برتری مجبور به خارج کردن نام ال کثیر از فهرست نفرات این تیم هستند و قرار است این مهاجم با مدیران سرخ پوش درباره این موضوع گفت و گو کند.

برهمین اساس نام آل کثیر موقتا از فهرست پرسپولیس خارج خواهد شد تا پس از اتمام محرومیت وی بتواند با بازگشت به فهرست شاگردان گل محمدی برای این تیم بازی کند.

 این درحالی است که باشگاه پرسپولیس برای استفاده از آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان آسیا که 29 آذر در ورزشگاه الجنوب قطر برگزار می شود به دنبال بخشش محرومیت آل کثیر با استفاده از دستور موقت دادگاه CAS هستند و از AFC درخواست کرده اند گراندز رأی کمیته استیناف درباره این بازیکن را در اختیار پرسپولیس قرار بدهد.

 

گفته می شود در صورتی که باشگاه پرسپولیس نتواند با بازیکنی به تواف قبرسد، نام آل کثیر در فهرست پرسپولیس باقی خواهد ماند.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • Rostamfatahi 18 نوامبر 2020 / 11:38 ب.ظ

    سلام ، پرسپولیس عشقه

  • Rostamfatahi 18 نوامبر 2020 / 11:36 ب.ظ

    درود بر شرف عیسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید