کد خبر:14325
پ

سهیل مهدی: با لغو بازیها، خود پرسپولیس پس از فینال متضرر می شود

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به لیست 36نفره ذوب‌آهن این تیم 11 مبتلا دارد و 25 نفر آماده بازی هستند.     سهیل مهدی: با لغو بازیها، خود پرسپولیس پس از فینال متضرر می شود سهیل مهدی در مورد برگزاری دیدار دو تیم ذوب آهن و شهرخودرو اظهار داشت: با توجه به […]

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: با توجه به لیست 36نفره ذوب‌آهن این تیم 11 مبتلا دارد و 25 نفر آماده بازی هستند.

 

 

سهیل مهدی: با لغو بازیها، خود پرسپولیس پس از فینال متضرر می شود

سهیل مهدی: با لغو بازیها، خود پرسپولیس پس از فینال متضرر می شود
سهیل مهدی در مورد برگزاری دیدار دو تیم ذوب آهن و شهرخودرو اظهار داشت: با توجه به شرایط و قوانینی که قبل از شروع مسابقات اعلام کرده بودیم، اینکه شرایط و موارد ابتلا با حضور 5+11 بازیکنی که مبتلا نیستند مسابقات را ادامه خواهیم داد این اتفاق همچنان حاکم خواهد بود.علیرغم ناراحتی ما از ابتلای بازیکنان خوب ذوب‌آهن مسابقات را ادامه خواهیم داد. بازی امروز برگزار خواهد شد.

وی در خصوص اینکه رحمان رضایی اعلام کرده 60درصد بازیکنانشان مبتلا شده‌اند و آیا ممکن است اصلاحی در این قانون صورت بگیرد، گفت: اصلاح قانون شب قبل از بازی اتفاق نمی‌افتد. قانونی هم که در شروع مسابقات مصوب و به تیم‌ها ابلاغ شد، تیم‌ها کاملا مستحضر بودند. بحث 60درصد را نمی‌دانم و باید به عدد آن برسیم. ما با درصد مواجه نیستیم و بحث همان 5+11 است به شرط اینکه یک گلر بین اعضای سالم وجود داشته باشد. با توجه به لیست 36نفره ذوب آهن الان این مساله موثق است و از 36 نفر 11 مبتلا داشتند و 25 نفر آماده بازی دارند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگو با شبکه دو و در پاسخ به این سوال که چه اصراری به برگزاری بازی است وقتی ممکن است بیماری به تیم‌های دیگر هم سرایت کند، اظهار داشت: ما بازی دوستانه برگزار نمی‌کنیم. یا یک لیگ مواجه هستیم. لیگ هم ضوابطی دارد و اصرار به بر اجرای ضوابط است. نمی‌دانم چه اصراری به تعطیلی مسابقات است. این صحبت در جهت حفظ شرایط یک لیگ نیست.

مهدی تصریح کرد: ما به نظر عزیزان در ذوب آهن احترام می‌گذاریم. تیم خوب ذوب‌آهن در هفته های اول مسابقات شرایط خوبی را تجربه نکرده و ما به نظرات پیشکسوتان خوب کشور از جمله جناب کربکندی که بزرگتر همه ما هستند احترام می‌‌گذاریم اما به هرحال وقتی ضوابطی بر مسابقات حاکم می‌شود برای همه لازم الاجرا است و ما هم بر اساس آن جلو می‌رویم. مگر اینکه مصوبه جدیدی ابلاغ شود که ما هم موظف به اجرای آن هستیم.

وی در مورد اینکه بازی‌های معوق پرسپولیس در چه زمانی برگزار می‌شوند، عنوان کرد: با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، موارد لازم را پیش بینی کرده بودیم. اتفاق جدید؛ اعمال پروتکل‌های سخت گیرانه در کشور قطر بود. از کمیته پزشکی اعلام کردند که این شرایط حاکم است در مسابقات قطر که اگر فرد مبتلا شود بقیه افراد هم تحت الشعاع آن قرار می‌گیرند و ممکن است مسابقات تحت الشعاع این امر قرار بگیرد، به ناچار مسابقه نساجی را لغو کردیم در حالی که در برنامه نبود. این تنش زیادی را به برنامه ما وارد کرد چون خیلی غیرمنتظره بود. فشاری که به جدول وارد می‌شود را سعی می‌کنیم در نهایت متوجه خود تیم پرسپولیس کنیم و به تیم‌های دیگر زیاد سخت نگیریم.

مهدی در خصوص اینکه استقلالی‌ها معتقدند بازی‌ها حتما قبل از دربی برگزار شوند، گفت: باید حتما اتفاق بیفتد. بحث آمرانه بودن قضیه یک بحث است و درخواست داشتنشان بحث دیگر. به هرحال یا قبل از این اتفاق می‌افتد یا بعد از آن. اگر قبل از این اتفاق بیفتد همه ما را محکوم به جانبداری می‌کنند. اگر بعد از آن اتفاق بیفتد ما را محکوم می‌کنند که به حرف تیم‌ها گوش نکردید و باز جانبداری از تیم دیگری می‌کنند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: خواهش می‌کنم ما را درگیر مسائل هواداری نکنند. ما منطق خودمان را و بحث بایدهای خودمان را فراموش نکردیم. به نظر دوستان احترام می‌گذاریم اما اگر اجازه بدهند ما وظیفه‌مان را انجام بدهند مسلما سعی می‌کنیم در درجه اول رضایتمندی همه حاصل بشود و بعد اینکه منطق مسابقات را گم نکنیم.

وی در مورد زمان دقیق انجام بازی‌های معوقه پرسپولیس اظهار داشت: دقیقا نمی‌توانیم با توجه به شرایط پیش آمده بگوییم اما با برنامه ریزی داریم به صورتی جلو می‌رویم که حداقل تنش را به سایر تیم‌ها وارد کنیم.با توجه به اینکه این تعویق ها متوجه تیم پرسپولیس است علیرغم اینکه باید کمکشان کنیم ممکن است در برگشت ازفینال دچار فشردگی برنامه شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید