کد خبر:32346
پ

رسوایی اخلاقی در فوتبال ایران | سردار آزمون از تیم ملی محو می شود؟

ادعای مدل مشهور روسی در باردار شدن از سردار آزمون و تولد یک بچه نامشروع از او جنجال بزرگی را در رسانه های روسی و ایرانی به وجود آورده است. برخی منابع از دادگاهی شدن سردار آزمون به واسطه ادعای این خانم گفته اند و باید دید در آینده چه اتفاقی در خصوص این پرونده […]

ادعای مدل مشهور روسی در باردار شدن از سردار آزمون و تولد یک بچه نامشروع از او جنجال بزرگی را در رسانه های روسی و ایرانی به وجود آورده است. برخی منابع از دادگاهی شدن سردار آزمون به واسطه ادعای این خانم گفته اند و باید دید در آینده چه اتفاقی در خصوص این پرونده رخ خواهد داد و ادعای او ثابت می شود یا این ادعا تنها برای اخاذی از آزمون مطرح شده است.

 

رسوایی اخلاقی در فوتبال ایران | سردار آزمون از تیم ملی محو می شود؟

رسوایی اخلاقی در فوتبال ایران | سردار آزمون از تیم ملی محو می شود؟

سردار آزمون که تا پایان ژوئن 2022 با زنیت قرارداد دارد، می‌خواهد هر چه سریع تر این تیم را به مقصد تیمی در لیگ های مطرح اروپا ترک کند. اما یک سایت روسی که امروز اتهاماتی را به سردار آزمون این لژیونر وارد کرده، مدعی است این تصمیم، صرفا بنا به دلایل فوتبالی برای سردار آزمون نیست.

صبح امروز یک سایت روس، اتهامی را درباره سردار آزمون مطرح کرد که تمام رسانه های ورزشی ایران را در شوک فرو برد. برخی رسانه ها ترجیح دادند فقط تصویری از تیتر مطلب ولادیسلاو زیماگولوف، نویسنده گزارش عجیب سایت اسپورت اکسپرس روسیه، را منتشر کنند و از بیان جزئیات خبر درباره سردار آزمون بپرهیزند.

سایت اسپورت اکسپرس روسیه به نقل از یک وکیل به نام ولادیسلاو زیماگولوف نوشت:

«یکی از دلایل اصلی که سردار آزمون می خواهد از روسیه برود، فاصله گرفتن از ماجرای رسوایی مربوط به حضانت فرزند است.»

طبق گزارش این سایت روسی، دختری به نام آلیا در شهر کازان در ماه می (اردیبهشت) دختری به دنیا آورد که مدعی است پدر این بچه سردار آزمون است، اما مهاجم تیم ملی ایران چنین چیزی را نمی‌پذیرد.

مادر بچه دادخواستی را علیه سردار آزمون تنظیم کرده تا بتواند از او نفقه بگیرد. سردار آزمون با وجود فرستادن ماهانه 12 هزار روبل برای مادر بچه (این مبلغ خرج زندگی یک ماه یک بچه است) مسئولیت فرزند متولد شده را نمی‌پذیرد.

آلیا با استخدام وکلا در تلاش است تا سردار آزمون با پذیرفتن مسئولیت بچه، بتواند یک نفقه قابل توجه که معادل 25% دستمزد این مهاجم ایرانی است را دریافت کند. سردار آزمون در زنیت سالیانه 3 میلیون یورو دریافت می‌کند و آلیا می‌خواهد 750 هزار یورو از آزمون بگیرد.

هنوز مشخص نیست این گزارش چه میزان صحت داشته باشد. حتی ممکن است ماجرا به یک اخاذی مربوط شود.

بازنشر این مطلب که در سایت روسی منتشر شده، به منزله تایید این گزارش نیست و فقط برگردان فارسی مطلب ولادیسلاو زیماگولوف است.

منبع
رکنا
کلیدواژه : سردار آزمون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید