کد خبر:22421
پ

درخواست اشد مجازات برای سه بازیگر زن جنجالی در کیش

در حالی که کلیه دستگاه های اجرایی کشور به کمک رسانه ملی با تشویق مردم به در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری در ایام نوروز سعی در کنترل موج بعدی کرونا در کشور دارند اما سه بایگر زن مشهور سینما با انتشار عکس های خود و همسرانشان در جزیره کیش و شوآف عجیب […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

در حالی که کلیه دستگاه های اجرایی کشور به کمک رسانه ملی با تشویق مردم به در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای غیرضروری در ایام نوروز سعی در کنترل موج بعدی کرونا در کشور دارند اما سه بایگر زن مشهور سینما با انتشار عکس های خود و همسرانشان در جزیره کیش و شوآف عجیب در این زمینه به نوعی بر خلاف تلاش ها برای عدم سفر در تعطیلات نوروز حرکت کردند و به نوعی باعث تحریک مردم به سفر در این روها به نقاط مختلف کشور شدند.

 

درخواست اشد مجازات برای سه بازیگر زن جنجالی در کیش

درخواست اشد مجازات برای سه بازیگر زن جنجالی در کیش

نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی و بهاره رهنما سه بازیگری هستند که با انتشار عکس های مختلف خود دز سفر به جزیره کیش و نمایش خوش گذرانی های خود در این جزیره با یک کار غیرفرهنگی و غیراخلاقی بسیاری از مردم عادی را به این باور رساندند که اگر سفر برای این موجودات مجاز است چرا ما به سفر نرویم؟

متاسفانه در شرایط حساسی که کشور از حیث کنترل شیوع ویروس کرونا سپری می کند، بر طبق گزارشات سفرهای نوروز، بین 20 تا 30 درصد شاهد افزایش سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته هستیم و این در حالیست که قدرت ویروس کرونای انگلیسی به مراتب بیشتر از نوع عادی آن است و در صورت ادامه این روند در روزهای آتی، هفته های وحشتناکی در انتظار کشور خواهد بود.

درخواست اشد مجازات برای سه بازیگر زن جنجالی در کیش

اکنون برخورد شدید با این سه بازیگر هنجارشکن به خواسته عمومی بسیاری از مردم تبدیل شده است چرا که با تبلیغ و تحریک به سفر رفتن در این روزهای حساس به نوعی جان بسیاری از هم وطنان را به خطر انداخته اند.

به نظر می رسد ممنوع العالیت شدن این سه بازیگر حداقل مجازاتی است که می توان برای هنجارشکنان کرونایی در حوزه فرهنگ(!) متصور بود.

در سال گذشته حسن روحانی با ساده انگاری در خصوص بستن شهرها در تعطیلات نوروز باعث به وجود آمدن یک فاجعه یکساله در کشور شد و امسال نیز با لحاظ کردن سود چند هتل و آژانس مسافربری در ایام نوروز به نظر می رسد همچنان رویه سابق در نبستن مبادی ورودی به شهرها ادامه دارد به طوری که به ج این سه بازیگر، سلبریتی های مختلف همچنان نیز در روزهای گذشته در حال شوآف با سفرهای نوروزی خود هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید