کد خبر:29715
پ

خرید تجهیزات و دستگاه استارلینک در ایران | مودم، دیش و آنتن

اگر به دنبال خرید تجهیزات و دستگاه استارلینک در ایران هستید پیشنهاد میکنیم این مطلب را دنبال کنید. برای خرید مودم استارلینک یا دیش استارلینک باید احتیاط کنید چرا که در بسیاری از مناطق ایران اینترنت ماهواره ای پوشش ندارد و به طور کلی، فعلاً استفاده از این خدمات غیر مجاز تشخیص داده شده است. […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

اگر به دنبال خرید تجهیزات و دستگاه استارلینک در ایران هستید پیشنهاد میکنیم این مطلب را دنبال کنید. برای خرید مودم استارلینک یا دیش استارلینک باید احتیاط کنید چرا که در بسیاری از مناطق ایران اینترنت ماهواره ای پوشش ندارد و به طور کلی، فعلاً استفاده از این خدمات غیر مجاز تشخیص داده شده است.

 

خرید تجهیزات و دستگاه استارلینک در ایران

اینترنت ماهواره ای استارلینک خیلی زود در ایران به محبوبیت دست یافته چرا که زمزمه های محدودسازی اینترنت بین الملل بسیاری از کاربران را به سمت خرید دستگاه استارلینک و استفاده از اینترنت ماهواره ای بدون محدودیت ایلان ماسک سوق داده است. در حال حاضر خرید تجهیزات و دستگاه استارلینک در ایران غیرمجاز است اما مشخص نیست در آینده چه تصمیمی در این خصوص گرفته خواهد شد.

هنوز مودم و دیش استارلینک به صورت عمومی در بسیاری از شهرهای ایران از جمله تهران به فروش نمیرسد و خرید دستگاه استارلینک با محدودیت هایی مواجه است.

گفتنیست در حال حاضر نیز شرکت هایی در داخل ایران با مجوز رسمی و نیاز برخی ادارات و ارگان ها به اینترنت پرسرعت، اقدام به نصب و راه اندازی اینترنت ماهواره ای می کنند.

 

در حال حاضر سفارش از طریق سایت آمازون امکان پذیر است.

 

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی اینترنت ماهواره ای استارلینک

ترانس برق

دیش استارلینک

مودم استارلینک

هر مودم استارلینک توانایی پشتیبانی سرویس دهی به ۱۲۸ دستگاه به طور همزمان را دارد.

دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی اینترنت ماهواره ای استارلینک
دستگاه های مورد نیاز برای راه اندازی اینترنت ماهواره ای استارلینک

 

دیدگاه کاربران 17 دیدگاه
 • سروش 3 مهر 1401 / 11:03 قبل از ظهر

  بنده کارشناسی الکترونیک دارم و مخابرات خوندم. زررررر مفت میزنه به تمام معنی که قابل ردیابی هستش. اینا هنوز دارن با کش تنبون باقی مانده از موجودی شون عملا کارا رو پیش میبرن. هیچ پخی نیستن توی این زمینه فقط و فقط میرسونن این شگرد جمهوری اسلامیه. فریب نخورید. امواج ماهواره ی استارلینک یا هر ماهواره ای یا هر فرستنده و و گیرنده ای فقط برای گیرنده یا فرستنده ای که توی خط خودش تنظیم شده قابل شناسایی و ارتباط هستش بجز اون فقط یه موجه مثل هزاران امواج دیگه ای که اطرافمونه. اتفاقا به این فکر کنید چرا جمهوری اسلامی اینقدر ترسیده که گیر داده به این؟؟ چون نمیتونن سرکوبش کنن. روح پاکش صلوات 😂😂

 • ناشناس علی 2 مهر 1401 / 1:51 بعد از ظهر

  خفه شوید مزدور دیگه بسه چقدر میخواهی ظلم کنی به مردم

 • ناشناس 2 مهر 1401 / 11:11 قبل از ظهر

  ممد خیلی نفهمی

 • دیبا 14 مرداد 1401 / 7:16 بعد از ظهر

  دوستان علاقمند باید توجه داشته باشند استفاده از این دستگاه در ایران کاملا غیر مجاز می باشد.
  و با توجه به این که این گونه سرویسها ارسال و دریافت سیگنال دارند بنابراین خیلی سریع قابل رهگیری توسط ضابطین قانون می باشد. و اولین عنوان جرم میتواند مسایل امنیتی باشد که جرم بزرگی است. پس توصیه می کنم بیشتر تحقیق کنید و هیجانی تصمیم نگیرید.

  • ممد 2 مهر 1401 / 3:29 قبل از ظهر

   خفه مزدور

   • مهرداد 2 مهر 1401 / 10:47 قبل از ظهر

    آخه بیشعور وقتی داره یک هشدار میده کجاش مزدور هست ؟ وقتی که با نصب همین مودم سریع گرفتن و سرت رو کردن همونجایی که در اومده اون موقع یاد هشدار بالایی میفتی !

    • میثم 2 مهر 1401 / 4:31 بعد از ظهر

     چرا اینترنت ماواره بر پایه سیگنال دیجیتال خطی آره
     اما استارلینک بخاطر نزدیک بودنش به سطح زمین نیاز به آنتن های ماهواره ای سابق نیست با نصب یه آنتن گیرنده که امواجش مانند سایر دستگاه های فرستنده گیرنده در باند های مشابه هست عملا هیچ ردیابی نمیشه کرد فقط خود استارلینک می تونه منطقه و تعداد اتصال رو بفهمه

    • جمال 4 مهر 1401 / 0:43 قبل از ظهر

     اصلا قابل ردیابی و پارازیت انداختن هم نیست ونداره تمام

   • پارسا 2 مهر 1401 / 11:02 قبل از ظهر

    ایشون درست و دقیق میفرمایند چرا فکر میکنید همه مزدور جایی هستند این خیلی بده . ولی استارلینک قراره کارهای بزرگتری انجام بده .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید