کد خبر:11475
پ

شایعه درگیری امیر قلعه نویی با پرسپولیسی ها در بازی دوستانه

خبر ورزشی نوشت مدعی شد، امیر قلعه‌نویی در جریان بازی دوستانه امروز گل گهر سیرجان و پرسپولیس با سعید آقایی بازیکن پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرده است. فیلم صحبت مودبانه قلعه نویی و سعید آقایی در حاشیه بازی دوستانه جزئیات درگیری امیر قلعه نویی با پرسپولیسی ها در بازی دوستانه امروز   گزارش خبر ورزشی […]

خبر ورزشی نوشت مدعی شد، امیر قلعه‌نویی در جریان بازی دوستانه امروز گل گهر سیرجان و پرسپولیس با سعید آقایی بازیکن پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرده است.

جزئیات درگیری امیر قلعه نویی با پرسپولیسی ها در بازی دوستانه امروز

جزئیات درگیری امیر قلعه نویی با پرسپولیسی ها در بازی دوستانه امروز

 

گزارش خبر ورزشی از درگیری خیالی بین قلعه نویی و سعید آقایی

 

دو تیم پرسپولیس و گل گهر عصر امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که پیش از شروع این بازی حواشی زیادی ایجاد شد.

قلعه‌نویی سرمربی گل گهر سیرجان قبل از آغاز بازی با کنابه به سعید آقایی بازیکن تازه وارد پرسپولیس گفت: «آب تهران را که خوردی دیگر تحویل نمی‌گیری!» جمله‌ای که با تعجب بازیکنان پرسپولیس و شخص سعید آقایی روبه‌رو شد تا بین آنها بگو مگو پیش آید.

پس از این امیر قلعه‌نویی با یکی از لیدرهای اصلی پرسپولیس که در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت درگیری لفظی پیدا کرد و او را تهدید به زدن سیلی کرد. درگیری بین طرفین نزدیک بود به جاهای باریک کشیده شود که با وساطت افشین پیروانی همراه بود. بوقچی پرسپولیس به امیر قلعه‌نویی گفت: «میهمان هستید و احترامتان واجب است و حیف که اینجا دست و پایمان بسته است.»

جملاتی که فضای بازی تدارکاتی را قبل از شروع تحت تاثیر قرار داد اما پرسپولیسی‌ها از قلعه‌نویی خواستند تا مانع از بروز درگیری شوند.

پیش از دیدار امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم گل گهر با یحیی گل‌محمدی خوش و بش کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید