کد خبر:2508
پ

تست کرونای دو بازیکن لیگ برتر ایران مثبت اعلام شد

در حالی که فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه های لیگ های سطوح مختلف زمان برگزاری مسابقات را مشخص کرده است اما رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد 2 بازیکن لیگ برتری به کرونا مبتلا بوده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد برگزار کردن مسابقات واقعا از ریسک بالایی برخوردار است. مهرزاد خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی […]

در حالی که فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه های لیگ های سطوح مختلف زمان برگزاری مسابقات را مشخص کرده است اما رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد 2 بازیکن لیگ برتری به کرونا مبتلا بوده‌اند. این موضوع نشان می‌دهد برگزار کردن مسابقات واقعا از ریسک بالایی برخوردار است.
مهرزاد خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، اظهار داشت: امروز متوجه شدیم تست کرونای دو فوتبالیست مثبت بوده است. یعنی این دو فوتبالیست قبلاً مبتلا شده اند اما الان خوب هستند.
وی که با شبکه ورزش صحبت می کرد تصریح کرد: این نشان می دهد ممکن است کسی در ورزش هم نباشد و به این بیماری مبتلا شود. این دو بازیکن جزو تیم‌های تهرانی نبودند اما بازیکن لیگ برتری هستند. در تست این بازیکنان psr پایین بوده و نیاز به بستری نبوده است. این بازیکنان شرایط خوبی دارند و الان می‌توانند بازی کنند.

کلیدواژه : کرونالیگ برتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید