کد خبر:37133
پ

بازگشت ضعیف عادل فردوسی پور با فوتبال ۳۶۰ | تکرار یک تجربه ناموفق

سرانجام پس از مدتها انتظار اولین قسمت از برنامه اینترنتی عادل فردوسی پور به نام فوتبال ۳۶۰ منتشر شد. و مطابق انتظار این برنامه با استقبال ضعیف کاربران مواجه شد.   بازگشت ضعیف عادل فردوسی پور با فوتبال ۳۶۰ | تکرار یک تجربه ناموفق درست یک روز بعد از مصاحبه رئیس سازمان صدا و سیما […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سرانجام پس از مدتها انتظار اولین قسمت از برنامه اینترنتی عادل فردوسی پور به نام فوتبال ۳۶۰ منتشر شد. و مطابق انتظار این برنامه با استقبال ضعیف کاربران مواجه شد.

 

بازگشت ضعیف عادل فردوسی پور با فوتبال ۳۶۰ | تکرار یک تجربه ناموفق

درست یک روز بعد از مصاحبه رئیس سازمان صدا و سیما در دانشگاه صنعتی شریف مبنی بر اینکه فردوسی پور برای بازگشت باید اصول سازمان را رعایت کند؛ اولین قسمت از برنامه جدید عادل فردوسی پور به نام فوتبال ۳۶۰ منتشر شد. این برنامه که ظاهراً قرار است ساختارشکنانه و به دور از محدودیت های صدا و سیما پیش برود (البته با حفظ پایبندی قوانین جمهوری اسلامی) در اولین قسمت به سراغ علی دایی رفت که این روزها حسابی در خلاف جهت سیستم حرکت می کند و به نوعی سمت مردم است. فردوسی پور سعی کرد با تیزهوشی از نماد سوءمدیریت در چند سال اخیر برای جلب مخاطب مایه بگذارد و پای احمدی نژاد و دوران حضورش در ریاست جمهوری را به خاطرات علی دایی باز کرد؛ رویکردی تکراری و سوخته که پیشتر در برنامه یازده با حضور چهره های مطرحی مثل علی کریم، مجتبی جباری، خداداد عزیزی و اندرانیک تیموریان به سرانجام نرسید و هرچه تهیه کنندگان این برنامه تلاش کردند این برنامه ادامه پیدا کند اما به سبب استقبال ضعیف مخاطبین از آن، مجبور به ترک صحنه شدند.

باشگاه استقلال کفش طلای شیخ دیاباته را می خواهد

به نظر می رسد فردوسی پور خیلی دیر در این عرصه پای به صحنه گذاشت چرا که با توجه به مشکلات مردم، تاریخ مصرف چنین برنامه هایی گذشته و مردم برای تماشای عادل فردوسی پور و خاطرات تکراری فوتبالیست های مرفه بی درد نه وقت دارند و نه پول خرج می کنند.

فردوسی پور با توجه به ادامه اجرای برنامه فوتبال برتر توسط میثاقی که بینندگان میلیونی دارد و همچنین برنامه شب های فوتبالی شانس زیادی برای ماندگاری با برنامه فوتبال ۳۶۰ ندارد و ظاهراً او تنها برای دل گرم کردن خودش و تیم بایکوت شده سایت و برنامه نود برنامه ای را راه اندازی کرده اند تا ولو هر چند برای مدتی کم، حرف دل خود را که در این مدت به زبان نیاوردند، بزنند.

 

گفتنیست برنامه هت تریک مزدک میرزایی نیز به تصور جایگزینی برنامه نود بدون محدودیت های جاری در صدا و سیما در شبکه ایران اینترنشنال با اجرای مزدک میرزایی روی آنتن ماهواره می رود اما مخاطبین آن برنامه نیز هرگز به پای تریبون بزرگ شبکه ۳ یا شبکه ورزش در رسانه ملی ایران نمی رسند.

 

انتظار از عادل فردوسی پور این بود در بازگشتش به صحنه، سورپرایزی جالب برای هواداران خود در آستین داشته باشد اما ظاهراً او به تکرار کلیشه های مرسوم در برنامه سازی ادامه داده و به همین دلیل نیز شانسش برای موفقیت در این عرصه بسیار کم ارزیابی می شود.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ناشناس 12 خرداد 1401 / 7:09 قبل از ظهر

    هرکی این رو نوشته باید بگم آب رو بریز اونجا که داره میسوزه

  • لنگپولیس کیسه کش هشت تایی بوسیله سرورش استقلال 7 خرداد 1401 / 10:58 قبل از ظهر

    خیلی خوشحالم که امثال تو و دوستات رو از سیمای میلی انداختن بیرون آقای جاعل نظرسنجی های فیک . در جنگ توییتری اخیر بین اس اس و لنگپولیس که با پیروزی قاطع اسقلالیا همراه بود ( هشتگ جعلپولیس ۱۸ هزار بار و هشتگ استقلال ۱۷۱ هزار بار ترند شد ) کاملا مشخص شد نظرسنجی های لنگیایی مثل تو سراسر دروغی و جعلیه . برو و همون ایت ایز ویندو را درس بده مردک لمپن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید