کد خبر:18828
پ

اینفوگرایک رکورد سریعترین گلهای فوتبال ایران

بتاکاپ – دارکو بیدوف در بازی دیروز نساجی و ذوب آهن در ثانیه 15 بازی موفق شد دروازه نساجی را باز کند تا سریعترین گل لیگ بیستم(البته تا رکورد سریعترین گل زده شده در تاریخ لیگ برتر در اختیار غلامرضا رضایی است و او در بازی فجرسپاسی و پرسپولیس در لیگ دوازدهم در ثانیه 11 […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

بتاکاپ – دارکو بیدوف در بازی دیروز نساجی و ذوب آهن در ثانیه 15 بازی موفق شد دروازه نساجی را باز کند تا سریعترین گل لیگ بیستم(البته تا رکورد سریعترین گل زده شده در تاریخ لیگ برتر در اختیار غلامرضا رضایی است و او در بازی فجرسپاسی و پرسپولیس در لیگ دوازدهم در ثانیه 11 توانست قرمزها را از حریف پیش بیندازد. در ادامه مطلب توجه شما را به اینفوگرایک رکورد سریعترین گلهای فوتبال ایران در فصول گذشته لیگ جلب می نمائیم.

 

اینفوگرایک رکورد سریعترین گلهای فوتبال ایران

اینفوگرایک رکورد سریعترین گلهای فوتبال ایران
بعد از او محمدرضا خلعتبری دومین گل سریع تاریخ رقابتهای لیگ برتر را زده و در لیگ چهاردهم و در بازی سپاهان و گسترش فولاد، در ثانیه 13 موفق به گلزنی شد.
سریعترین گل زده شده در فوتبال ایران مربوط به لیگ برتر نیست و در سال 78 و در بازی ابومسلم و ایرسوتر، هادی عبدالله‌زاده قبل از اینکه بازی به ثانیه 5 برسد! دروازه ایرسوتر را روی اشتباه دروازه‌بان حریف باز کرد.

کلیدواژه : رکوردلیگ برتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید