کد خبر:33876
پ

استوکس علیه پرسپولیس حکم گرفت | انصاری فرد و قدوسی پنهان شدند!

🔸آنتونی استوکس مهاجم مورد علاقه محمدحسن انصاری فرد که انتقالش به پرسپولیس با یک پروسه عجیب و غریب انجام گرفت و تنها پس از چند دقیقه حضور در میدان از ایران رفت، نه تنها محکوم نشد بلکه پرسپولیس را محکوم کرد. 🔸استوکس پس از دو هفته استقرار نماینده های باشگاه پرسپولیس در دبی، درنهایت با […]

🔸آنتونی استوکس مهاجم مورد علاقه محمدحسن انصاری فرد که انتقالش به پرسپولیس با یک پروسه عجیب و غریب انجام گرفت و تنها پس از چند دقیقه حضور در میدان از ایران رفت، نه تنها محکوم نشد بلکه پرسپولیس را محکوم کرد.
🔸استوکس پس از دو هفته استقرار نماینده های باشگاه پرسپولیس در دبی، درنهایت با دریافت 150 هزار دلار به صورت نقدی پرسپولیسی شد. همین موضوع باعث شد محمدحسن انصاری فرد در یک برنامه تلویزیونی که میهمان علی ضیا بود، به شکلی کاملا عجیب و غریب تلفن خود را جواب داده و اعلام کند این مهاجم پرسپولیسی شده است.
🔸موضوع زمانی عجیب شد که این مهاجم کلا چند دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد و درنهایت از ایران رفتنی شد. در حالی که او بابت عدم حضور در تمرینات و مسابقات پرسپولیس نه تنها جریمه و محکوم نشد بلکه درنهایت روز قبل پرسپولیس را به پرداخت 80 هزار دلار محکوم کرد.
🔸البته شکایت او از باشگاه پرسپولیس 130 هزار دلار بود که با دفاعیه وکیل باشگاه در زمان مدیریت سمیعی حالا این رقم به 80 هزار دلار رسیده است. پرسپولیس باید این پرونده را برای اعتراض به CAS ببرد تا درنهایت دادگاه جهانی ورزش در این خصوص تصمیم گیری کند.

 

این بازیکن به همراه اوساگونا و کالدرون و رادوشویچ از یادگاری های دوران مدیریت پراز ابهام محمدحسن انصاری فرد در پرسپولیس است که این روزها به هیچ یک از این ابهامات و ادعاهای رسول پناه پاسخ نمی دهد. او و حسین قدوسی زمینه سنگین ترین بدهی تاریخ پرسپولیس را در موضوع برانکو فراهم آوردند و با عصبی کردن مرد کروات، مسیر صلح و پرداخت مطالبات از طریق بهتر را بستند و امروز مشخص شده، به واسطه 2 روز اهمال آقایان، 550 هزار دلار اضافی بابت بدهی کالدرون به پرسپولیس تحمیل شده است.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 18 دسامبر 2021 / 5:25 ب.ظ

    آقای بنا و سینه سوختگان پول بیت المال حرفی نظری راجع به این همه حیف ومیل پول این مملکت توسط یه مشت فاسد و نعشه ندارند یا دلسوزیشان در قضیه پول استراماچونی تمام شده ؟ آقای حمید سجادی بیچاره بیا اینم پرداخت کن ! یه موقع کسی از این نهادها که زمان مددی دنبال قراردادهای استقلال افتاده بودن این مسائلو پیگیری نکننا گناهه و ضد منافع ملی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید