کد خبر:37354
پ

پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین از اپلیکیشن بتاکاپ (فینالیزما)

پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین از اپلیکیشن بتاکاپ (فینالیزما) به طور رایگان انجام می شود. پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین از اپلیکیشن بتاکاپ (فینالیزما) یوفا کاپ یا برگزاری بازی بین قهرمان یورو و قهرمان آمریکای جنوبی که به فینالیزما Finalissima معروف شده، روز دو ژوئن مصادف با 12 خرداد راس ساعت 23:15 در […]

پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین از اپلیکیشن بتاکاپ (فینالیزما) به طور رایگان انجام می شود.

پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین از اپلیکیشن بتاکاپ (فینالیزما)

پخش زنده بازی ایتالیا و آرژانتین

یوفا کاپ یا برگزاری بازی بین قهرمان یورو و قهرمان آمریکای جنوبی که به فینالیزما Finalissima معروف شده، روز دو ژوئن مصادف با 12 خرداد راس ساعت 23:15 در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد. شما می توانید پخش مستقیم بازی آرژانتین و ایتالیا را در فینال یوفاکاپ به طور رایگان از اپلیکیشن بتاکاپ دنبال کنید. با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ از گوگل پلی یا کافه بازار می توانید علاوه بر تماشای فوتبال زنده ایتالیا و آرژانتین، به پیش بینی نتیجه این بازی بپردازید و برنده جایزه نقدی آن شوید.

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

 

شبکه های پخش مستقیم بازی ایتالیا و آرژانتین در فینال یوفاکاپ

در صورتی که به اینترنت دسترسی ندارید و یا قادر به تماشای این بازی از پخش زنده شبکه 3 نیستید، شما می توانید از طریق شبکه مونو تی وی و یا شبکه ورزش تاجیکستان که بازی آرژانتین و ایتالیا را پخش زنده می کنند، این دیدار به به صورت زنده و رایگان تماشا کنید.

 

اطلاعات بازی ایتالیا و آرژانتین

دو تیم در تاریخچه مساف با یکدیگر 16 بار به مصاف هم رفته اند که آرژانتین با 6 پیروزی دست بالاتر را دارد و ایتالیا 5 بار مقابل آلبی سلسته (لقب تیم ملی آرژانتین) به پیروزی رسیده و 5 بازی دو تیم نیز به تساوی انجامیده است. نکته جالب اینکه ایتالیا در همین ورزشگاه 86 هزار نفری ومبلی توانست به عنوان قهرمانی یورو 2022 برسد و در حالی به مصاف آرژانتین می رود که خاطره خوشی از این ورزشگاه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید