کد خبر:33625
پ

پخش زنده شبکه 3 از داخل و خارج از ایران [ماهواره و یوتیوب]

پخش زنده شبکه سه از داخل و خارج از ایران از یوتیوب یکی از مواردی است که ایرانیان بسیاری در سراسر جهان به دنبال آن هستند. شما می توانید پخش زنده شبکه 3 را از طریق اپلیکیشن بتاکاپ، ماهواره و یا یوتیوب بدون قطع شدن هنگام پخش زنده فوتبال تماشا کنید. پخش زنده فوتبال اروپا […]

  • پخش زنده شبکه سه از داخل و خارج از ایران از یوتیوب یکی از مواردی است که ایرانیان بسیاری در سراسر جهان به دنبال آن هستند. شما می توانید پخش زنده شبکه 3 را از طریق اپلیکیشن بتاکاپ، ماهواره و یا یوتیوب بدون قطع شدن هنگام پخش زنده فوتبال تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اروپا

فهرست مطالب این مطلب

پخش زنده شبکه سه از ماهواره و اپلیکیشن

پخش زنده شبکه 3
پخش مستقیم فوتبال از شبکه سه

تماشای فوتبال زنده از شبکه 3 یکی از لذت های بسیاری از علاقه مندان به فوتبال در داخل ایران است اما نکته دردناک برای بسیاری از ایرانیان خارج از کشور که با ماهواره شبکه 3 سیما را دریافت می کنند این است که در هنگام پخش زنده فوتبال از شبکه 3 ، فرکانس این شبکه به دلیل مسائل کپی رایت قفل می شود و بسیاری از هم وطنان از تماشای بازیهای فوتبال به صورت رایگان محروم می شوند و به سمت خرید اشتراک شبکه های خارجی برای پخش مستقیم فوتبال می روند.

باز کردن قفل شبکه 3 هنگام پخش زنده فوتبال

اما این موضوع با وارد کردن کد بیس شبکه 3 قابل حل است. شما می توانید با وارد کردن کدهای باز کردن قفل شبکه سه در هنگام پخش زنده فوتبال، بازیهای مورد نظر داخلی یا خارجی خود را به طور رایگان تماشا کنید.

 کد بیس برای باز کردن شبکه سه هنگام پخش فوتبال

  • ۳۳ ۱۱ ۱۱ ۱۱ ۳۳ ۱۱ ۱۱ ۱۱

کدبیس شبکهٔ ۳ مسیر بدر فرکانس ۱۱۸۸۱

biss: 1111113311111133

index: 1A

provider ID: 0A28

sid: 007D

فرکانس شبکه سه در ماهواره بدر

فرکانس شبکه 3

پخش مستقیم فوتبال از شبکه 3 در یوتیوب

ضمناً برخی از کانالهای یوتویب نیز پخش زنده شبکه 3 از یوتویب را برای کاربرانشان قرار می دهند و اگر از ایرانیان خارج نشین هستید می توانید پخش زنده شبکه سه را از یوتیوب نیز دنبال کنید.

 پخش زنده شبکه سه از تلوبیون

مورد دیگری که می توان از آن برای تماشای پخش مستقیم بازیهای فوتبال از شبکه سه استفاده کرد، استفاده از اپلیکیشن تلوبیون است. این گزینه برای افرادی است که در داخل ایران قرار دارند اما به هر علتی به تلویزیون دسترسی ندارند و پخش زنده شبکه 3 به صورت آنلاین از تلوبیون  را برای تماشای فوتبال تیم محبوب خود انتخاب می کنند.

پخش زنده شبکه 3 از بتاکاپ

در صورتی که از ایرانیان خارج نشین هستید و تمایل به تماشای پخش مستقیم فوتبال از شبکه 3 با گزارش فارسی دارید، احتمالاً قادر به تماشای بازی از اپلیکیشن تلوبیون نخواهید بود. در اینصورت پیشنهاد ما به شما این است که از اپلیکیشن بتاکاپ که پخش مستقیم فوتبال های مهم ایران و اروپا را در کنداکتور خود قرار دارد، استفاده کنید. پخش زنده شبکه سه از بتاکاپ معمولاً در بازیهایی که استقلال و پرسپولیس یک طرف آن هستند، پوشش داده می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید