کد خبر:21757
پ

4 گاف بزرگ عزیزی خادم در بدو ورودش به فدراسیون فوتبال

بسیاری بر این گمان بودند که عزیزی خدم رئیس جدید فدراسیون فوتبال با رویکردی جدید قصد دارد، فدراسیون فوتبال را از نو بسازد و اشتباهات گذشته را تکرار نکند اما او در بدو ورودش 4 گاف بزرگ داد تا مشخص شود روی او نیز نمی توان چندان حساب کرد.   4 گاف بزرگ عزیزی خادم […]

بسیاری بر این گمان بودند که عزیزی خدم رئیس جدید فدراسیون فوتبال با رویکردی جدید قصد دارد، فدراسیون فوتبال را از نو بسازد و اشتباهات گذشته را تکرار نکند اما او در بدو ورودش 4 گاف بزرگ داد تا مشخص شود روی او نیز نمی توان چندان حساب کرد.

 

4 گاف بزرگ عزیزی خادم در بدو ورودش به فدراسیون فوتبال

4 گاف بزرگ عزیزی خادم در بدو ورودش به فدراسیون فوتبال

عزیزی خادم که به شکلی کاملاً هیجان زده پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال در برنامه فوتبال برتر شرکت کرده بود، اولین گاف را در این برنامه داد؛ در جایی که به شکل علنی مدعی شد همه امید فدراسیون فوتبال برای عبور از بحران مالی پیش رو و اردوهای تیم ملی به وزارت ورزش است! همین سیگنال کافی بود تا مشخص شود علی رغم شعار مستقل بودن فدراسیون فوتبال او نیز فرمانبردار وزارت ورزش خواهد بود چرا که برای تامین مالی فدراسیون فوتبال در شرایطی که منابع ارزی فدراسیون بلوکه شده است، نیاز قطعی به کمک وزارت ورزش دارد در نتیجه می بایست به فرامین آنها نیز عمل کند.

4 گاف بزرگ عزیزی خادم در بدو ورودش به فدراسیون فوتبال

گاف دوم فدراسیون فوتبال در موضوع انتخاب نفرات برای پست های مختلف فدراسیون فوتبال بود. پیشتر تصور می شد عزیزی خادم با رویکرد مثبت به جوانان از نفرات فوتبالی و مدیران جوان و تحصیل کرده در بدنه دراسیون فوتبال استفاده خواهد کرد اما او تسلیم جوسازی ها شد و علی رغم اینکه نام علی خطیر را به عنوان دبیر کل خود عنوان کرده بود، تحت فشار رسانه ای او را حذف کرد و فرد دیگری را جایگزین او کرد و ا زهمه بدتر اینکه اهالی فوتبال برای خروج حیدر بهاروند ا بدنه فدراسیون فوتبال لحظه شماری می کردند اما همچنان یکی از پست های حساس فدراسیون فوتبال در اختیار او قرار داده شد و  امروز نیز در احکامی جدید، حمیدرضا گرشاسبی به عنوان رئیس کارگروه حرفه ای سازمان لیگ منصوب شد تا مشخص شود، هیچ تغییری در فدراسیون فوتبال به وجود نیامده و با همان همیشگی ها با تغییر پست قرار است کارها جلو برود.

 

گاف سوم فدراسیون فوتبال در موضوع بسته و باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس رخ داد که ابتدا با ژستی قاطع به استقبال موضوع تیمهای بدهکار رفت اما پس از فشار ا سمت باشگاه پرسپولیس از طریق وزارت ورزش مجبور شد از موضع خود کوتاه آمده و پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در کمتر از 24 ساعت باز شود و این سوال در ذهن اهالی فوتبال به وجود بیاید که اگر باز شدن پنجره نقل و انتقالات تیمهای بدهکار به این سادگی بود، اصولاً چرا بسته شد که اینگونه باز شود؟

 

نمره منفی دیگری که در کارنامه عزیزی خادم و سازمان لیگ ثبت شد به موضوع اجبار باشگاه پرسپولیس برای سفر به استان ممنوعه خوزستان بود و این در حالیست که بازی فولاد خوستان و گل گهر به دلیل کرونا لغو شد و یک بام و دو هوایی که در این موضوع دیده شد نیز از اعتبار فدراسیون وتبال کاست.

 

پی نوشت: عده ای معتقدند او با لابی صالحی امیری و علی یونسی با وارت ورزش به فدراسیون فوتبال رسیده و در واقع گزینه اصلی وارت ورزش برای ریاست فدراسیون فوتبال او بوده است نه کیومرث هاشمی و اکنون نی زدر حال انجام وظیفه طبق دستورات وزارت ورزش است تا رویای فدراسیون مستقل همچنان یک رویای باطل برای اهالی فوتبال مانده باشد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • نجمه 11 مارس 2021 / 4:52 ق.ظ

    ننگ بر مافیای سرخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید