کد خبر:17789
پ

کارشناسی داوری بازی استقلال و تراکتور | پنالتی استقلال گم شد؟

بازی دو تیم استقلال و تراکتور در نیمه اول در حال برگزاری است و در این نیمه برخی صحنه های مشکوک داوری اتفاق افتده که در ادامه توجه شما را به کارشناسی داوری بازی استقلال و تراکتور جلب می نمائیم. به محض پایان بازی، نظرات کارشناسان داوری روی صحنه ها قرار داده خواهد شد.   […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

بازی دو تیم استقلال و تراکتور در نیمه اول در حال برگزاری است و در این نیمه برخی صحنه های مشکوک داوری اتفاق افتده که در ادامه توجه شما را به کارشناسی داوری بازی استقلال و تراکتور جلب می نمائیم. به محض پایان بازی، نظرات کارشناسان داوری روی صحنه ها قرار داده خواهد شد.

 

آمار و اطلاعات بازی استقلال و تراکتور + نمرات بازیکنان

 

کارشناسی داوری بازی استقلال و تراکتور

مهمترین صحنه نیمه اول، دردقیقه 13 رخ داد که شوت مهدی قایدی در مسیر راهی شدن به سمت دروازه تراکتور به مدافع تراکتور که در وضعیت نامتعادل قرار داشت برخورد کرد که بازیکنان استقلال در این صحنه معتقد به خطای پنالتی بودند. بر اساس قوانین جدید هند در فوتبال چنین صحنه هایی را می بایست داوران خطا بگیرند.

 

در دقیقه 42 نیز میلاد فخرالدینی با یک خطای شدید روی مهدی قایدی برای لحظاتی اعتر اض نیمکت نشینان و بازیکنان استقلال را در پی داشت چرا که آنها معتقد بودند در این صحنه بازیکن تراکتور باید از زمین اخراج می شد.

 

در دقیقه 48 مسعود شجاعی توسط محمدحسین مرادمند سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

 

نوذر رودنیل  در مورد نحوه قضاوت بیژن حیدری در بازی استقلال و تراکتور تبریز اظهار داشت: نمی‌دانم چرا احساس کردم داور امروز خیلی شاداب و سرحال نبود. بیژن حیدری با وجود اینکه اشتباه تاثیرگذاری در بازی نداشت اما سرحال نبود و شاید سرمای هوا روی او تاثیرگذاشته بود و در برخی صحنه ها خیلی آرام به سمت صحنه خطا حرکت می‌کرد.

وی افزود: در دقیقه 14 مسابقه هند پنالتی در محوطه جریمه تراکتور رخ نداد. در دقیقه 18 هم خطای بازیکنان استقلال روی بازیکنان تراکتور پشت محوطه جریمه رخ داد.  البته حیدری داور مسابقه در دقایق 26 و 44 با تاخیر زیادی اعلام خطا کرد که این کارش هم صحیح نبود. در دقیقه 47 هم روی مسعود شجاعی در محوطه جریمه استقلال خطای پنالتی رخ نداد.

کارشناس داوری مسابقه عنوان کرد: در دقیقه 48 ناهماهنگی بین داور و کمک داور بر سر اعلام یک اوت رخ داد که حق با داور بود. گل سوم استقلال در دقیقه 65 کاملا درست به ثم رسید و اعتراض بازیکنان تراکتور در این مورد کاملا اشتباه بود. شیخ دیاباته به هیچ عنوان در موقعیت آفساید قرار نداشت.

وی در مورد گل تراکتور اظهار داشت: گل این تیم هم در شرایط سالم به ثمر رسید. اعلام 6 دقیقه وقت اضافه در نیمه دوم کاملا درست بود زیرا تعویض‌های زیادی در نیمه دوم انجام شد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • محمود 18 ژانویه 2021 / 8:05 ب.ظ

    گل تراکتور از دوربین کنار زمین افساید بود.لطفا اون صحنه را بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید