کد خبر:17041
پ

پیام جالب ستاره برزیلی سابق استقلال پیش از دربی

رابسون جانواریو، مدافع اسبق تیم استقلال تهران که اکنون در لیگ برزیل فعالیت دارد می‌گوید آبی پوشان تهرانی در بازی فردا شانس زیادی برای پیروزی دارند و می‌توانند تیم پرسپولیس را شکست بدهند. مشروح گفتگوی این بازیکن ۲۶ ساله با ایلنا به بهانه مسابقه شهرآورد پایتخت را در ادامه می‌خوانید: وضعیت تو چگونه است؟: اول […]

رابسون جانواریو، مدافع اسبق تیم استقلال تهران که اکنون در لیگ برزیل فعالیت دارد می‌گوید آبی پوشان تهرانی در بازی فردا شانس زیادی برای پیروزی دارند و می‌توانند تیم پرسپولیس را شکست بدهند. مشروح گفتگوی این بازیکن ۲۶ ساله با ایلنا به بهانه مسابقه شهرآورد پایتخت را در ادامه می‌خوانید:

وضعیت تو چگونه است؟: اول از همه دوست دارم از اینجا به طرفداران استقلال سلام کنم و از همه آنها برای پیام‌های محبت آمیزشان تشکر داشته باشم. من در حال حاضر در تیم بوتافور در برزیل،‌ در دسته دوم،‌ بازی می‌کنم. به سختی کار می‌کنم که وضعیت خودم را بهتر کنم. الان وضعیتم چندان مناسب نیست، اما بی‌تردید بهتر خواهد شد.

بدهی استقلال: بدهی استقلال به من پرداخت شده و همه‌چیز رتق و فتق شده است.

دربی: دربی استقلال و پرسپولیس بسیار بزرگ و پرآوازه است و یکی از پنج یا شش دربی بزرگ در جهان محسوب می‌شود. این رویارویی همواره عالی است و فضای هواداران عالی است. تا به حال ندیده‌ام که چنین چیزی در زندگی‌ام رخ داده باشد. اکنون به نظرم استقلال در وضعیت بهتری است و نتیجتا شانس بیشتری برای پیروزی دارد. مطمئنم که آن‌ها چنین شانسی را دارند.

طرفداران استقلال: من با طرفداران از طریق حساب اینستاگرامم ارتباط دارم و هر روز میلیون‌ها پیام از آن‌ها دریافت می‌کنم. این مایه خوشحالی من است. می‌دانم که طرفدارانم بسیار وفادار هستند و این مایه افتخار من است.

تمایل به همکاری دوباره با استقلال: این واقعا خوشحالم می‌کنم. امیدوارم بتوانم به ایران و استقلال بازگردم. هنوز از آن‌ها درخواستی دریافت نکرده‌ام، اما اگر چنین درخواستی صورت بگیرد با مدیر برنامه‌هایم آن را مطرح می‌کنم و شکی نیست که دوست دارم به ایران بازگردم و نقشی بزرگ در استقلال ایفا کنم.

کلیدواژه : استقلالدربی

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ابی 10 ژانویه 2021 / 5:30 ب.ظ

    آقای فراهانی چیز خاصی نی فقط کامنت پایینی ساقیش خوب بوده😂

  • ایران 10 ژانویه 2021 / 1:45 ب.ظ

    الاستقلال السعودیه المتوهم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید