کد خبر:8537
پ

واکنش نماینده معروف مجلس به تجمع اعتراضی بزرگ استقلالی ها

قاضی زاده هاشمی: مجلس صدای اعتراض هواداران استقلال را شنید/ اتفاقات اخیر استقلال را به شکل ویژه بررسی خواهیم کرد.   فیلم حضور بی سابقه هواداران استقلال مقابل مجلس   ?صبح امروز هواداران استقلال با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به شرایط این باشگاه و وضعیت رخ داده شدند. در این خصوص سیداحسان […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

قاضی زاده هاشمی: مجلس صدای اعتراض هواداران استقلال را شنید/ اتفاقات اخیر استقلال را به شکل ویژه بررسی خواهیم کرد.

 

فیلم حضور بی سابقه هواداران استقلال مقابل مجلس

 

?صبح امروز هواداران استقلال با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به شرایط این باشگاه و وضعیت رخ داده شدند. در این خصوص سیداحسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس با اشاره به این اتفاق گفت: صدای هواداران استقلال را شنیدیم و همینجا اعلام می کنم که هفته آینده با اینکه نمایندگان مجلس برای حضور در حوزه های انتخابیه خود در تعطیلات هستند، کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس جلسه ای فوق العاده را در این زمینه برگزار خواهد کرد.

?وی ادامه داد: در این جلسه قطعا از مسئولان کانون های هواداری استقلال، پیشکسوتان سابق و فعلی این تیم و مدیران وزارت ورزش و جوانان دعوت خواهیم کرد تا به مسائل این تیم به شکل ویژه پرداخته شود. هواداران استقلال نگران نباشند چون به شکل جدی اتفاقات اخیر در این تیم را زیر ذره بین داریم و قطعا بهترین تصمیم ها گرفته خواهد شد.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید