کد خبر:4420
پ

واکنش باشگاه پرسپولیس به بازداشت دو مدیر ارشد این تیم

اشرف سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به بازداشت دو مدیر پرسپولیس واکنش نشان داد و : این خبر را کذب دانست. ?از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت یکی دو تن از مدیران باشگاه پرسپولیس در حال پخش شدن است. ?موضوعی که از سوی این باشگاه هیچ واکنش رسمی نداشته است اما گفته می شود […]

اشرف سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به بازداشت دو مدیر پرسپولیس واکنش نشان داد و : این خبر را کذب دانست.

واکنش باشگاه پرسپولیس به بازداشت دو مدیر ارشد این تیم

?از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت یکی دو تن از مدیران باشگاه پرسپولیس در حال پخش شدن است.

?موضوعی که از سوی این باشگاه هیچ واکنش رسمی نداشته است اما گفته می شود این بازداشت ها به دلیل ارتباط آنها با برخی پرونده های خاص اقتصادی است.

?علیرضا اشرف سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره این که گفته می شود اخبار منتشر شده مربوط به یلوه و خواجوند است، توضیح داد:

?از نظر من این موضوع یک بحث کاملا چیپ و بی ارزش است. من هم این شایعه را در سطح فضای مجازی شنیدم و آن را تکذیب می کنم. معاون اقتصادی پرسپولیس که شائباتی درباره وی شکل گرفته بود از صبح امروز در کنار من در باشگاه پرسپولیس حضور داشت و یکی دیگر از معاون های باشگاه هم مدتی به مرخصی رفته بود.

? امروز جلسه خصوصی سازی پرسپولیس در وزارت ورزش برگزار می شود و معاون باشگاه هم پس از مرخصی اش در این جلسه همراه مهدی رسول پناه شرکت خواهد کرد. باز هم تاکید می کنم چنین خبری بی اساس است.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید