کد خبر:13701
پ

فوری | AFC با بخشش محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان مخالفت کرد

در حالی که باشگاه پرسپولیس امیدوار بود با درخواست از AFC مبنی بر بخشش محرومیت بازیکنان در فینال، بتواند از احسان پهلوان و وحید امیری استفاده کند، کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه پرسپولیس مخالفت کرد.     فوری | AFC با بخشش محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان مخالفت کرد در همین راستا مدیر […]

در حالی که باشگاه پرسپولیس امیدوار بود با درخواست از AFC مبنی بر بخشش محرومیت بازیکنان در فینال، بتواند از احسان پهلوان و وحید امیری استفاده کند، کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست باشگاه پرسپولیس مخالفت کرد.

 

 

فوری | AFC با بخشش محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان مخالفت کرد

فوری | AFC با بخشش محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان مخالفت کرد

در همین راستا مدیر امور بین‌الملل پرسپولیس امیرعلی حسینی درباره جلسات باشگاه پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کارگروهی به ریاست سمیعی و تحت نظر پیروانی، گل‌محمدی و شکوری برگزار می‌شود که لیست اولیه ویزا برای بازیکنان و کادر فنی، لیست روزانه و ساعات وعده‌های قضایی را اعلام کردیم و باید زمان تمرینات را مشخص کنیم. دو بار قبل از سفر، یک بار در فرودگاه و هر سه روز یک بار در قطر هم تست کرونا خواهیم داشت.

?وی درخصوص صدور ویزا برای فیزیوتراپ جدید پرسپولیس تصریح کرد: بله او مشکلی برای سفر به قطر ندارد.

?حسینی در مورد تناوب برگزاری کارگروه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: اعضا هر چند روز یک بار دور هم جمع می‌شوند. جلسات روزانه‌ای هم برگزار می‌شود و امروز (شنبه) هم نشستی با سمیعی و شکوری داشتیم. رهنمودهای سمیعی را گرفتیم و گل‌محمدی لیست اتاق‌بندی و ساعت‌بندی را به ما ارائه می‌کند. مسائل دیگر را هم هماهنگ می‌کنیم و احتمالاً این سفر با پرواز چارتر انجام می‌شود. نامه‌نگاری کردیم هتلی که می‌خواهیم در آن ساکن شویم، درسطح این رویداد باشد تا مشکلات دفعه قبلی را نداشته باشیم.

?وی در خصوص وضعیت عیسی آل‌کثیر و محرومیت وحید امیری در همراهی سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: دو بار نامه‌نگاری کردیم، اما جواب خوبی نشنیدیم و با آن موافقت نکردند. چون وقتی قانونی نوشته می‌شود، اجرا می‌شود و ما تلاش خود را کردیم. متأسفانه امیری دو کارت زرد دارد و احسان پهلوان که کارت قرمز داشت، از حضور در فینال محروم هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید