کد خبر:13111
پ

صدور ITC بازیکن جنجالی استقلال در دقیقه 90 نقل و انتقالات

محمد نادر که با حواشی و جنجال زیاد از پرسپولیس جدا شد و به استقلال پیوست سرانجام قرارداد خود با استقلال را در واپسین ساعات نقل و انتقالات با استقلال به ثبت رساند.   صدور ITC بازیکن جنجالی استقلال در دقیقه 90 نقل و انتقالات محمد نادری بازیکنی است که در نقل و انتقالات با […]

محمد نادر که با حواشی و جنجال زیاد از پرسپولیس جدا شد و به استقلال پیوست سرانجام قرارداد خود با استقلال را در واپسین ساعات نقل و انتقالات با استقلال به ثبت رساند.

 

صدور ITC بازیکن جنجالی استقلال در دقیقه 90 نقل و انتقالات

صدور ITC بازیکن جنجالی استقلال در دقیقه 90 نقل و انتقالات

محمد نادری بازیکنی است که در نقل و انتقالات با استقلال قرارداد امضا کرد اما چون باشگاه برای دریافت ITC این بازیکن دیر اقدام کرد، هنوز مجوز بازی این بازیکن صادر نشده است.در این بین شایعاتی به وجود آمده که چون فصل نقل و انتقالات امشب به پایان می رسد ممکن است باشگاه نتواند از این بازیکن تا نیم فصل استفاده کند.

فریبرز محمود زاده با تکذیب این خبر گفت: چنین چیزی درست نیست. برای ما درخواست ITC مهم است نه صدور آن. چون استقلال درخواست ITC نادری را ارسال کرده ما برای او کارت بازی صادر کردیم اما منتظر صدور مجوز بازی این بازیکن هستیم.

او در پایان گفت:این دقیقا شبیه اتفاقی است که در لیگ هجدهم برای آیاندا پاتوسی اتفاق افتاد. یادتان باشد درخواست ITC این بازیکن ساعت 11:40 شب ثبت شد و ما قراردادش را ثبت کردیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید